Neįgaliesiems

Rinktinės futbolininkai įvertino sekmadienio dvikovą: „Nepavyko rungtynių pradžia“

Po sekmadienį 1:3 Kaune Serbijai pralaimėtų Europos čempionato atrankos rungtynių Lietuvos rinktinės futbolininkai pirštu bedė į prastą rungtynių pradžią.

Lietuviai per pirmas 40 minučių praleido tris Aleksandaro Mitrovičiaus įvarčius, vėliau Gytis Paulauskas rezultatą sušvelnino, bet sugrįžti į rungtynes lietuviams nepavyko.

Rungtynių vaizdo komentarai.

Rinktinės kapitonas Fedoras Černychas pirštu bedė į tai, kad lietuviams nuo rungtynių pradžios nepavyko palaikyti kamuolio.

„Nepavyko pati rungtynių pradžia, buvo daugiau nervingumo, negalėjome ramiai palaikyti kamuolio, nors serbai mūsų labai nespaudė.

Galėjome laikyti kamuolį, ramiau žaisti, bet paprastos mūsų klaidos privedė prie to, kad praleidome tris panašius įvarčius. Bet bandėme nepasiduoti, bandėme kažką kurti, antrame kėlinyje žaisti išėjome jau šiek tiek ramiau, bet visgi reikia pasakyti, kad klasės skyrėsi tikrai daug“, – sakė rezultatyviu perdavimu pasižymėjęs rinktinės senbuvis.

Tuo tarpu gynėjas Justas Lasickas žodžių į vatą nevyniojo ir savo komandos startą rungtynėse įvardino kaip gėdingą.

„Sunkios rungtynės, iš tikro esu nusivylęs, reikia būti savikritiškiems ir pasakyti, kad pirmame kėlinyje į aikštę išėjome gėdingai. Tribūnose palaikymas buvo puikus, bet serbai tą palaikymą išėmė ir su mumis tarsi darė, ką norėjo. Įdedame daug darbo ir taip įeiti – nemalonus jausmas visiems. Vėliau tarsi supratome, kad nėra čia kažkokių stebuklų, kad jie daro tokias pat klaidas, kad su jais galima žaisti.

Antras kėlinys jau buvo geresnis, daugiau kamuolio kontrolės, daugiau šansų išeiti į savo kontratakas, sulaukti daugiau savo šansų, o tie jų įvarčiai – individualus meistriškumas. Yra ko mokytis, bet rungtynes turime pradėti geriau“, – reziumavo Slovėnijoje rungtyniaujantis futbolininkas.

Sekmadienį Kaune debiutavo ir jaunasis Matijus Remeikis. Jis į aikštę žengė antrame kėlinyje, o savo debiutą pavadino svajonės išsipildymu.

„Džiaugiuosi debiutu už Lietuvos rinktinę, išsipildė mano svajonė. Nuostabus jausmas, kiekvieną sekundę mėgavausi žaidimu.

Į žaidimą įeiti buvo sunku, nebuvo jaudulio ir manau, kad tiesiog žaidžiau savo žaidimą, nebijojau žaisti su kamuoliu ir prisidėjau, kiek galėjau.

Visi jaučiame atsakomybę, visi stengiamės įeiti į rungtynes ir atnešti gerą rezultatą“, – sakė saugas.

Rinktinė kitas Europos čempionato atrankos rungtynes žais spalio mėnesį.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS