Neįgaliesiems

Rinktinės futbolininkai pasitinka svarbią seriją: „Turime išlikti maksimaliai susikaupę“

Lietuvos rinktinė jau šįvakar startuoja pirmose išlikimo Tautų lygos C divizione rungtynėse – lietuviai Portugalijoje susitiks su Gibraltaro komanda.

Rungtynės prasidės 21.45 val., jas tiesiogiai rodys TV6 kanalas ir VIAPLAY platforma.

Tuo tarpu kovo 26-ąją Kaune vyks atsakomasis mačas, po kurio ir paaiškės komanda, kuri ir išliks C divizione. Bilietus į šią dvikovą kviečiame įsigyti čia.

Prieš laukiančią vakaro dvikovą savo mintimis pasidalino ir keli Lietuvos rinktinės futbolininkai.

Vienas jų – Matas Vareika. Žaidėjas, praeityje atstovavęs jaunimo rinktinėms, pirmą kartą sulaukė kvietimo prisijungti prie nacionalinės komandos, o tai nulėmė sėkmingas sezono startas prisijungus prie „Hegelmann“ komandos.

„Paskutines rungtynes iki kvietimo stebėjo treneris, nepasakyčiau, kad labai gerai sužaidžiau, galvojau, kad šį kartą nelabai pasiseks, bet treneris pasitikėjo.

Manau, kad kiekvienas futbolininkas nori atstovauti savo šaliai nuo pat vaikystės, kai stebi rinktinės rungtynes televizijoje. Stebėdavau Saulių Mikoliūną, kuris buvo mano mėgstamiausias žaidėjas, visada žiūri į savo idealus ir tikiesi atsidurti jų vietoje. Tikiuosi, kad pavyks debiutuoti.

Manau, kad rinktinė dabar demonstruoja geriausią žaidimą per pastaruosius kelerius metus. Gal ne tiek rezultatų prasme, kiek pačiu žaidimu, kokybe ir energija. Ypač kai žaidžiame namuose, kai yra naujas stadionas, susirenka daug žiūrovų. Rinktinė dabar tikrai rodo kitą veidą.

Rungtynėse prieš Gibraltarą tikimės tik dviejų pergalių – nėra ką slėpti, šią komandą turime įveikti du kartus. Įtampos kol kas nesijaučia, tikiuosi, kad jos ir nebus. Jeigu žaisime taip, kaip žaidžiame pastaruosius metus, tikime savimi ir sieksime dviejų pergalių“, – kalbėjo potencialus rinktinės debiutantas.

Tuo tarpu rinktinės vartininkas Edvinas Gertmonas džiaugėsi vėl iš naujo pradėjęs legionieriaus karjerą.

„Visai smagu vėl pradėti legionieriaus karjerą. Klubas puikus, gera infrastruktūra, geri fanai. Esu labai laimingas naujais nuotykiais, aplinkos pakeitimu. Atvažiavau gana vėlokai, klubo tikslas buvo patekti į atkrintamąsias, bet jiems tas nepavyko, pritrūko taško. Dabar esame 7-oje vietoje, dar liko 8 ar 9 rungtynės. Žiūrėsime, kas bus toliau.

Kalbant apie rinktinę, su dabartiniu treneriu tikrai galime žaisti pirmu numeriu. Reikės tai ir daryti, nes būtų sunku žaisti su Gibraltaru antru numeriu. Aš eidamas į aikštę visada stengiuosi laimėti, o šios rungtynės bus labai klastingos, nes mes favoritai ir privalome užtikrintai laimėti abejas rungtynes.

Bet jei bus atsipalaidavimo, bus labai sunku ir labai vargsime. Reikia išlikti maksimaliai susikaupusiems. Ar su vengrais žaisti, ar su Gibraltaru, reikia nusiteikti taip pat. Tada viskas bus gerai“, – mintimis dalinosi vartų sargas.

Tuo tarpu gynėjas Edvinas Girdvainis dalyvavo oficialioje spaudos konferencijoje ir pasidalino savo mintimis apie laukiančią dvikovą.

„Suprantame, kad žaisime prieš vieningą komandą, lengva nebus, bet turime daug motyvacijos laimėti ir į antras rungtynes parsivežti gerą rezultatą. Čia bus tik pirmasis kėlinys, o Kaune lauks antrasis“, – sakė rinktinės gynėjas.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS