Neįgaliesiems

Rinktinės futbolininkai po Baltijos taurės: „Mūsų progos buvo geresnės“

Lietuvos rinktinė antradienį Baltijos taurės turnyro finale Kaune po baudinių pralaimėjo Estijos rinktinei ir užėmė antrą vietą.

Po rungtynių kalbėjęs rinktinės vartininkas Edvinas Gertmonas akcentavo, kad, nors kamuolį daugiau ir kontroliavo estai, geresnius šansus susikūrė Lietuvos rinktinė.

„Kamuolio kontrolė buvo daugiau pas estus, bet mes gynėmės gerai. Jeigu taip žiūrint, manau, kad mūsų progos buvo geresnės, jų ir daugiau buvo. Praleidome kažkokį stebuklingą įvartį, sugebėjome sugrįžti, sunkios rungtynės tikrai buvo.

Pasiruošimas baudinių serijai irgi turi daug reikšmės, tačiau tai yra loterija. Būkime teisingi, bet estai juos mušė šiek tiek geriau. Jei pradedi seriją nesėkmingai, tai yra dar blogiau, nei pradėjus antram“, – sakė rinktinės vartininkas.

Tuo tarpu vienintelį Lietuvos rinktinės įvartį rungtynėse pelnęs Giedrius Matulevičius irgi kalbėjo, jog pralaimėti dvikovą tokiu būdu – itin apmaudu.

„Kamuolys mažai buvo pas mus, estai kontroliavo, bet pagrindines progas sukūrėme mes. Labai didelis nusivylimas. Labai ilgą laiko tarpo nelaimime šios taurės, buvo galimybė, taip pat ir žaidėme namuose.

Bet kokį finalą skaudu pralaimėti, bet baudiniai tai yra loterija, šiandien mums nepasisekė. Mušėme tuos baudinius beveik kiekvieną dieną, skyrėme tam dėmesio, bet kas būna treniruotėse, to negalima lyginti su rungtynėmis“, – dėstė saugas.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS