Neįgaliesiems

Rinktinės futbolininkai po ketvirtadienio rungtynių: „Džiugu, kad kaip komanda kovojome iki galo“

Lietuvos rinktinės futbolininkai po ketvirtadienio lygiųjų su Juodkalnija (2:2) Europos čempionato atrankoje teigė, kad norėjosi iškovoti pergalę, bet ir lygiosios nėra prastas rezultatas.

Rinktinės vartininkas Edvinas Gertmonas teigė, jog treneriai sudėliojo gerą rungtynių planą ir svečiai niekuo nenustebino

„Geros rungtynės, abi komandos stengėsi žaisti. Mano nuomone, rezultatas yra tikrai dėsningas.

Viskam buvome pasiruošę, viskas vyko pagal planą. Rungtynių pabaigoje gal šiek tiek pavargome, jie atliko keitimus priekinėje linijoje ir pasipylė įvarčiai tiek į mūsų vartus, tiek į jų.

Manau, kad tikrai puikiai susitvarkėme ir su jų spaudimu. Ne kartą išėjome iš jo trumpais perdavimais, ilgų perdavimų praktiškai neprireikė. Ir Gvidas Gineitis viduryje nuostabiai susitvarkė, ir Edvinas Girdvainis su Roku Lekiatu.

Mano akimis, tikrai šioje vietoje neturėjome problemų“, – kalbėjo vartų sargas.

Tuo tarpu su kapitono raiščiu rungtynes pradėjęs Edvinas Girdvainis liko kiek nusivylęs tokia rungtynių baigtimi.

„Aš gal esu šiek tiek liūdnas, nes galvoju, kad pralaimėjome. Tas vienas taškas mus nelabai tenkina, nes manau, kad su tokiu žaidimu, kokį parodėme, privalėjome užbaigti rungtynes su trimis taškais. Nesidžiaugiu tuo vienu tašku, nes jaučiuosi kaip netekęs trijų.

Prieš mačą akcentavome, kad turime ilgiau laikyti kamuolį, stipriau eiti į dvikovas, prasižengti daugiau.

Smagu jausti trenerio pasitikėjimą, kad turime žaisti. Tada ir mums patiems lengviau. Rodos, kad padarėme netgi daugiau perdavimų už varžovus, o tai labai džiugina, nes iškart matosi, kad žaidimas yra geresnis. Tikiuosi, kad nepaleisime pedalo ir judėsime į priekį toliau.

Dabar laukia nauja diena, bus susirinkimas, treneriai spręs, kokį braižą pasirinksime sekmadienio rungtynėms. Matysime, bet bus nelengva ir reikės kentėti. Pirmos rungtynės su serbais buvo neblogos, nes treneriai buvo sudėlioję aiškų planą, kaip įžaidinėti kamuolį, kaip gintis. Manau, kad sudėliojus tokį planą ir jį koncentruotai vykdant – galime pasiekti teigiamą rezultatą“, – sakė gynėjas.

Tuo tarpu Eligijus Jankauskas taip pat džiaugėsi aikštėje demonstruota kova.

„Emocijos tikrai geros, kaip komanda kovojome iki galo, už varžovus laimėjome daugiau dvikovų, ilgiau kontroliavome kamuolį ir matėsi, kad tą norėjome daryti, atakuoti aštriai.

Gal kažkiek liūdna dėl tų keleto klaidų, pasibaigusių įvarčiais, bet kovojome iki galo ir pelnėme du puikius įvarčius“, – pasakojo šiaulietis.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS