Neįgaliesiems

Rinktinės įspūdžiai po ketvirtadienio dvikovos: „Negalima žaisti, kaip žaidėme pirmame kėlinyje“

Lietuvos rinktinė sunkiai, tačiau pergalingai pradėjo išlikimo seriją dėl vietos ateinančio sezono UEFA tautų lygos C diviziono turnyre.

Sunkiose rungtynėse lietuviai išvykoje 1:0 nugalėjo Gibraltaro futbolininkus ir prieš atsakomąsias rungtynes Kaune susikrovė vieno įvarčio persvarą.

Antradienį dvikova Dariaus ir Girėno stadione prasidės 19 valandą, bilietus į mačą įsigyti kviečiame paspaudus čia.

Po rungtynių Portugalijoje su Lietuvos žiniasklaida bendravę rinktinės futbolininkai reiškė dvejopas emocijas.

Kapitonas Fedoras Černychas akcentavo, jog pirmojo kėlinio pasirodymas komandos visiškai netenkino

„Taip, kaip žaidėme pirmame kėlinyje, žaisti tikrai negalima, buvo per daug broko. Labai sunku kažką susikurti, pralaimėjome daug dvikovų.

Antrame kėlinyje jau ir aikštės kokybė geresnė buvo, pradėjome žaisti greitesni futbolą, sukūrėme daugiau progų. Manau, kad galėjo kristi dar vienas įvartis po mano smūgių, galbūt rungtynės būtų visiškai kitokios“, – pasakojo rinktinės senbuvis.

Jis taip pat akcentavo ir tai, kad lietuviai įsivėlė į jiems nepalankų žaidimą, kurio ir norėjo Gibraltaro komanda.

„Kaip ir kalbėjome visas tas dienas, kai buvom čia stovykloje, kad negalime įsivelti, kalbėjome apie tai ir prieš pat rungtynes, bet dabar dar analizuosime, žiūrėsime, kaip čia kas, bet aišku, kad viską reikia pakeisti antroms rungtynėms Kaune“, – sakė jis.

F. Černychas taip pat negailėjo pozityvių žodžių ir savo kolegai Armandui Kučiui, kurio smūgis galva tapo pergalingu.

„Labai geras, darbštus vyrukas ir rūbinėje, ir už jos ribų. Aikštėe geras, ramus žmogus, išėjo ir padėjo mūsų komandai laimėti, ko iš jo tikriausiai reikalauja treneris ir visi mes. Visa komanda sveikiname jį, čia debiutinis jo įvartis, tikrai atsiminimas visam gyvenimui“, – pasakojo futbolininkas.

Jis taip pat nepamiršo ir teigiamų žodžių garsiai kone tuščiame stadione komandą palaikiusiems sirgaliams.

„Jiems esame labai dėkingi, jie visur važiuoja mūsų palaikyti, pastaraiaisiais metais nedažnai buvome pradžiuginę juos išvykose, buvome labai dėkingi Bulgarijoje, dabar labai dėkingi esame ir čia, tad tikrai labai ačiū už palaikymą ir jeigu galite – važiuokite visur“, – šyptelėjo kapitonas.

Tuo tarpu pergalingo įvarčio autoriumi tapęs Armandas Kučys triumfo nuotaikomis nežibėjo.

„Įspūdžiai – tokie dviprasmiški, tokios rungtynės buvo, kokių ir tikėjomės, pirmas kėlinys parodė tai – varžovams gavus raudoną, pasikeitė žaidimo tempas, atsidarė erdvių, tiesiog reikėjo išnaudoti sukurtas progas, bet tiesiog turime pergalę 1:0 ir ruošiamės kitoms rungtynėms“, – pasakojo jaunasis puolėjas.

Kalbėdamas apie debiutinį tikslų smūgį su rinktinės marškinėliais, A. Kučys taip pat prisiminė atakos situaciją.

„Įvartis džiaugsmo labai daug teikia, vis tiek yra didelė garbė atstovauti šaliai, trenerio pasitikėjimas labai svarbus, emocijos pačios geriausios, gaila, kad rezultatas tik 1:0, o ne daugiau.

Geriau būtų laimėti didesniu įvarčių skirtumu, bet turime tai, ką turime, dabar reikia pasidaryti išvadas ir ruoštis kitoms rungtynėms.

Treneris davė man planą būti baudos aikštelėje ir ieškoti kamuolio. Su Gyčiu Paulausku esame gerai žaidžiantys galva, tad tiesiog reikėjo atsidurti laiku ir vietoje. Sulaukiau gero perdavimo iš Vykinto (Slivkos – red.) ir tiesiog reikėjo pabaigti ataką“, – dėstė jaunasis puolėjas.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS