Neįgaliesiems

Rinktinės kapitonas laukia vakaro mūšio: „Smagu atvykti į tikrą futbolo šalį“

Šį vakarą Lietuvos rinktinės laukia akistata su Ispanijos nacionaline komanda, kuri dėl komandoje aptikto koronaviruso atvejo prieš lietuvius išrikiuos ne pagrindinę, o vaikinų iki 21 metų rinktinę.

Nepaisant to, rinktinės kapitono raištį turintis veteranas Saulius Mikoliūnas tikina, jog tai bet kokiu atveju bus geras testas mūsų rinktinei.

„Tikrai smagu atvykti į tikrą futbolo šalį, pajusti visą šitą atmosferą. Aišku, atgarsių yra daug, bet manyčiau, kad jų komandos braižas išliks toks pat ir mūsų laukia tikrai labai rimtas iššūkis. Mums reikės įrodyti, ko esame verti, tad laukia tikrai įdomus vakaras“, – prieš rungtynes kalbėjo sužaistų rungtynių rinktinėje rekordininkas.

Įdomu, kad jam asmeniškai tai bus jau penktas mačas prieš Ispanijos rinktinę jo karjeroje – du sykius prieš ispanus jis žaidė atrankoje į 2006-ųjų pasaulio čempionatą bei atrankoje į 2012-ųjų Europos čempionatą.

Kaip sakė pats žaidėjas, atsiminimai iš tokių rungtynių išlieka ilgam.

„Su tokia komanda rungtynių nėra daug, atsiminimai visada išlieka tavo galvoje. Jie tikrai yra palikę gerą įspūdį.

O kalbant apie tas žaistas rungtynes – pasikeitimų jų komandoje daug nėra, braižas visada išlieka tas pats, nors ir futbolo tendencijos keičiasi o greičiai didėja, bet ši komanda visada praktikuoja technišką futbolą, mėgsta kontroliuoti kamuolį ir daro tai iki šių dienų“, – teigė žaidėjas.

Jis taip pat teigė, jog anksčiau žaistos rungtynės su tokiomis rinktinėmis, kaip Italija ar Šveicarija, gali suteikti rinktinei reikalingo tikėjimo prieš akistatą su dar vienu pajėgiu varžovu.

„Komandos pasitikėjimui tai yra labai svarbu, tai padeda palaikyti kovinę dvasią ir tikėjimą, kad mes irgi mokame ir galime siekti gero rezultato“, – sakė futbolininkas.

Rungtynes šį vakarą nuo 21.45 val. tiesiogiai rodys LRT PLIUS kanalas bei LRT.lt.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS