Neįgaliesiems

Rinktinės kapitonė M. Liužinaitė – apie raiščio svarbą, vasaros trofėjų bei „Gintros“ ekipos viliones

Lietuvos moterų futbolo rinktinės artimiausiu metu laukia dar du iššūkiai pasaulio čempionato atrankoje – lietuvės susitiks su Kroatijos ir Šveicarijos ekipomis.

Mačas su kroatėmis penktadienį bus žaidžiamas išvykoje, tuo tarpu Šveicarijos rinktinė lankysis Vilniuje. Akistata tarp Lietuvos ir Šveicarijos vienuolikių vyks antradienį 18.30 val. Vilniaus LFF stadione, patekimas į mačą – nemokamas, jums tereikia atsiimti kvietimus, o tai padaryti galima paspaudus čia.

Abu kartus rinktinę į aikštę turėtų išvesti dabartinė rinktinės kapitonė Milda Liužinaitė, šią atsakomybę gavusi prieš šių metų startus.

„Kai man tai pasakė, nustebau, bet labai to nesureikšminau. Komandai reikia turėti atstovą, kuris gali pasakyti žodį. Taip, yra garbė, bet tai yra ir darbas. Nėra kažkas naujo, natūraliai gaunasi, tai per daug to nesureikšminau.

Žaidėjos turi nebijoti į tave kreiptis, reikia turėti ryšį su treneriais, kad pasakytų, ko reikia“, – kalbėjo rinktinės futbolininkė.

Vasarą ji su rinktinės draugėmis pajautė vieną smagiausių visų metų akimirkų, kai su Lietuvos rinktine laimėjo mūsų šalyje vykusį Baltijos taurės turnyrą.

„Pasiėmėme tai, ką turėjome ir ką norėjome pasiimti. Žaidėme namuose, turėjome fantastišką palaikymą. Mūsų komandos atmosfera buvo labai gera, turime jaunas žaidėjas, jos yra labai perspektyvios. Malonu, kad pavyko tai išnaudoti ir parodyti, kad mes galime žaisti, įmušti įvarčius, apsiginti. Laimėti Baltijos taurę buvo labai gera emocija ir pelnytas mūsų titulas“, – akcentavo kapitonė.

Ji pati didžiulę savo karjeros dalį praleido rungtyniaudama dabartiniame „Kauno Žalgiryje“, tačiau atskleidė, jog praeityje ją itin intensyviai viliojo šalies moterų futbolo flagmanė Šiaulių „Gintra“, taip pat buvo galimybių rungtyniauti ir užsienyje.

Visgi ji priėmė sprendimą likti žaisti Kaune ir dėl tokio savo pasirinkimo visiškai nesigaili.

„Esu sulaukusi pasiūlymo ir iš „Gintros“ dar tada, kai studijavau, žaidžiau už komandą Čempionių lygoje, po kažkurių metų jie pasiūlė po studijų prisijungti prie jų komandos. Visgi tada aš dar nežinojau, ką be futbolo galėčiau veikti Šiauliuose, mes gal nuo mažens nebuvome mokomos ar skatinamos, kad galime kažkur išvažiuoti žaisti, kad galima pragyventi iš futbolo.

Mano mintyse paprasčiausiai sukosi mintis, ką aš veiksiu be futbolo ir Šiauliai man nebuvo tas miestas, kur aš norėčiau veikti kažką kito“, – interviu metu atviravo futbolininkė.

Interviu metu ji taip pat papasakojo apie futbolo bei kitų darbų derinimą, karjeros metu dar turimus tikslus bei individualių apdovanojimų reikšmę.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS