Neįgaliesiems

Rinktinės kapitonė prieš vakaro susitikimą: „Turime komandą, su kuria galime žaisti“

Lietuvos moterų rinktinės šį vakarą laukia dar vienas susitikimas UEFA moterų Tautų lygoje.

Lietuvės Vilniaus LFF stadione sustitiks su Sakartvelo rinktine. Susitikimas prasidės 17 valandą, patekimas į jį – nemokamas, o rungtynes taip pat tiesiogiai stebėti galėsite ir LRT PLIUS kanalu bei portale LRT.lt.

Prieš rungtynes kalbėjusi rinktinės kapitonė Milda Liužinaitė akcentavo svarbiausius dalykus, kurie bus aktualūs vakaro susitikime.

„Sekasi gerai, žaidėjos ir treneriai supranta, ko mes čia susirinkome – sunkiai dirbti ir pasirengti artėjančioms dvejoms rungtynėms. Dar turime šiek tiek laiko, koncentruojamės į tvirtą žaidimą, sunkų varžovą ir tai, kad turėsime aikštėje sunkiai dirbti“, – dėstė M. Liužinaitė.

Varžovių gretose bus ir gerai Lietuvos futbolo bendruomenei žinoma futbolininkė – Ana Cheminava, kuri ne vienerius metus praleido MFA „Žalgiris“-MRU komandoje.

„Labai puikiai pažįstame jų pagrindinę žaidėją Aną Cheminavą, gal tai kažkiek lengvina pasiruošimą. Ji yra stipriausia komandos žaidėją, žinome jos silpnąsias, stipriąsias puses.

Yra kažkiek lengviau žaisti prieš pažįstamą varžovą, tai gali būti pliusas mums, bet laukiame tvirto žaidimo tiek iš jos, tiek iš kitų žaidėjų – tikrai nesakome, kad kitos žaidėjos jų rinktinėje nėra stiprios“, – apie būsimą sutiktą pažįstamą veidą pasakojo M. Liužinaitė.

Ji taip pat pridėjo, kad papildomo stimulo suteikia ir tai, kad rinktinės rungtynės yra tiesiogiai transliuojamos ir per nacionalinę televiziją.

„Vilkint nacionalinės rinktinės marškinėlius kiekviena žaidėja jaučia didžiulę atsakomybę, labai smagu, kad rungtynes transliuos nacionalinė televizija, visi žmonės gali matyti futbolą, tai yra labai svarbu, nes palaikymas už aikštelės yra mūsų dvyliktas žaidėjas, labai tuo džiaugiamės.

Be abejo, tai yra atsakomybė, bet pačios koncentruojamės į tai, ką turime atlikti aikštėje.

Reportažas iš rinktinės treniruotės.

Oras nelepina, bet kai judi – bet koks oras yra gerai. Žinoma, norėtųsi turėti šviežesnes žaidėjas, neturėti mikrotraumų, bet turime tikrai geras, jaunas, perspektyvias žaidėjas, apskritai, turime komandą, su kuria galima žaisti ir tai bandysime daryti“, – sakė ilgametė rinktinės žaidėja.

Stovyklos metu savo 20-ąjį gimtadienį atšventė ir rinktinės puolėja Rimantė Jonušaitė. M. Liužinaitės teigimu, jos įtaka rinktinei yra tikrai didelė.

„Labai džiugu, kad Rimantė po dviejų sunkių traumų grįžo į aikštę. Patyrusios žaidėjos mums duoda tokios ramybės, o jaunosios, kaip Rimantė, duoda tą varikliuką aikštėje, jos eis, bėgs, veršis iki galo. Tikrai kiekviena žaidėja duoda savo indėlį komandoje“, – apie komandos draugę atsiliepė kapitonė.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS