Neįgaliesiems

Rinktinės nariai – apie klaidas, jėgas ir motyvaciją

Daugybė išeikvotų jėgų, pastangos pakeisti rungtynių eigą ir noras įmušti įvartį Lietuvos rinktinei Juodkalnijoje nuėjo vėjais ir virto antru pralaimėjimu UEFA Tautų lygoje. Tai pripažino ir treneriai, ir žaidėjai.

„Visi klysta, mes klydome, aš taip pat suklydau. Mes jau turime patirties, kad kai žaidžiame po sunkių rungtynių ir vos po kelių dienų, atsiranda problemų. Prarandame daug jėgų ir atsistatyti nesugebame”, – sakė Lietuvos rinktinės treneris Edgaras Jankauskas po pralaimėjimo Juodkalnijai 0:2.

Daug sykių komandą gelbėjęs vartininkas Ernestas Šetkus pripažino, kad ta ekipa, kuri Vilniuje įspūdingai kovojo su Serbija, ir ta, kuri žaidė Podgoricoje, skyrėsi kaip diena ir naktis.

„Buvo dvejos skirtingos rungtynės, dvi skirtingos komandos ir du skirtingi mūsų veidai. Niekas neišėjo, neturėjome progų ir gynyboje nesusitvarkėme”, – sakė vartininkas.

Saugas Artūras Žulpa kalbėjo panašiai:  „Žaidimas buvo prastas, rezultatas taip pat blogas. Žaidėme iki galo, motyvacijos mums netrūko, norėjome įmušti įvartį, tačiau niekas nesisekė”.

 

Kitas UEFA Tautų lygos rungtynes Lietuvos rinktinė žais namuose. Spalio 10 d. Vilniuje ji priims Rumuniją, o spalio 14-ąją turės galimybė atsirevanšuoti Juodkalnijai. 

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS