Neįgaliesiems

Rinktinės narys R. Baravykas keičia klubą, bet toliau lieka Rumunijoje

Arado UTA klubą Rumunijoje palikęs Lietuvos rinktinės narys Rolandas Baravykas keičia klubą, tačiau ir toliau rungtyniaus šioje šalyje.

Pranešta, kad lietuvis prisijungs prie „Universitatea Cluj“ ekipos iš Klužo.

Klužo komanda ateinantį sezoną startuos aukščiausioje šalies lygoje – tokią galimybę jie gavo laimėję atkrintamąsias varžybas.

„Norėjau likti Rumunijoje, kalbejau su agentu, jis nusiuntė mano profilį į „U Cluj“ ir sakė, kad klubas duos atsakymą per porą dienų. Taip ir atsitiko – gavau kontraktą, nedelsiau ir pasirašiau, kadangi Rumunijoje ši komanda yra žinoma, turi gilias tradicijas ir skaičiuoja daugiau nei 100 metų.

Atrodė patraukliai, turinti gerą pagrindinį stadioną „Cluj Arena“, savo bazę, pakilo į aukščiausią lygą, tai manau, kad komanda dar pasipildys žaidėjais ir bus dar stipresnė“, – apie karjeros permainas pasakojo lietuvis.

Pastaruosius keturis sezonus komanda rungtyniavo antrame šalies divizione, o paskutinis jų sezonas aukščiausioje lygoje buvo 2014-2015-aisiais metais.

Komanda vieną kartą yra tapusi šalies čempione, tiesa, tai buvo dar labai seniai (1932-1933-ųjų sezone), taip pat sykį laimėjo šalies taurę (1964-1965-aisiais).

Namų rungtynes ekipa žaidžia naujoje ir modernioje Klužo arenoje. Stadionas buvo pastatytas 2011-aisiais ir talpina daugiau nei 30 tūkstančių žmonių bei yra penktas didžiausias Rumunijos stadionas.

Įdomu, jog ten taip pat vyksta ir didžiausias Rumunijos elektroninės muzikos festivalis „Untold“.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS