Neįgaliesiems

Rinktinės narys V. Slivka turi naują klubą Graikijoje

Lietuvos vyrų futbolo rinktinės narys Vykintas Slivka nuo ateinančio sezono rungtyniaus naujame klube.

Pastaruosius du sezonus Graikijoje, „Apollon Smyrnis“ komandoje rungtyniavęs saugas lieka šioje šalyje, tačiau nuo dabar atstovaus „PAS Lamia 1964“ klubui.

„Smyrnis“ klube lietuvis per du sezonus sužaidė 52 rungtynes, tačiau jo klubas iškrito į antrąjį Graikijos divizioną, tuo tarpu naujoji jo ekipa liko laipteliu aukščiau, 13-oje pozicijoje, laimėjo pereinamųjų rungtynių seriją su „Veria“ klubu ir išliko aukščiausioje Graikijos lygoje.

„Esu labai laimingas prisijungęs prie „Lamia“ klubo. Darysiu viską, kad padėčiau komandai siekiant jos tikslų ir tikiuosi, kad sužaisime gerą sezoną“, – naujojo klubo svetainei sakė lietuvis.

Klubas įkurtas 1964 metais, o aukščiausioje lygoje debiutavo 2017-aisiais. Aukščiausias komandos pasiekimas kol kas – 2018-2019-ųjų sezone užimta septintoji vieta lygoje. Komandą šiuo metu treniruoja italas, buvęs futbolininkas Gianluca Festa, žaidėjo karjeros metu atstovavęs ir tokioms komandoms, kaip Milano „Inter“ bei AS „Roma“. Įdomu, kad su V. Slivka jis jau dirbo ir „Apollon Smyrnis“ klube, kurį paliko šių metų vasario mėnesį.

„PAS Lamia 1964“ nuotr.;

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS