Neįgaliesiems

Rinktinės naujokas E. Gudelevičius: „Patarimus priimu ir bandau juos įsisavinti“

Ernestas Gudelevičius birželio mėnesį pirmą kartą sulaukė pakvietimo į nacionalinę Lietuvos vyrų rinktinę.

Tiesa, jis joje debiuto dar nesulaukė, tačiau treneriai liko patenkinti jo darbu stovyklos metu.

„Gal reikėjo šiek tiek laiko apsiprasti, pirmą kartą vyrų rinktinėje. Kai sulaukiau trenerio skambučio, buvau namuose, tai buvo tikrai malonus ir geras siurprizas.

Atsimenu pirmą treniruotę, tai jau po pirmo pratimo priėjo Modestas Vorobjovas, iškart davė patarimų, o aš juos tikrai priimu ir bandau įsisavinti. Nėra taip, kad būčiau pilnai įsivažiavęs į vyrų futbolą, dar tikrai reikia laiko, bet manau, kad su laiku bus tik geriau ir tų šansų rinktinėje bus dar daugiau“, – apie pirmą kartą rinktinėje kalbėjo saugas.

Jis galingai driokstelėjo kovo mėnesį, kai su vaikinų U19 rinktine Europos čempionato atrankos elitiniame etape 2:0 pranoko Prancūziją, o pats E. Gudelevičius įmušė abu įvarčius.

„Tos pirmos dešimt minučių, kai krito abu įvarčiai, buvo labai greitos, kaip mums treneris prieš rungtynes ir sakė, kad jie gali būti kiek labiau atsipalaidavę. Užpuolėme juos netikėtai ir įmušėme du įvarčius, tai buvo tikrai geros rungtynės. Pirmas kėlinys buvo dar toks vidutiniškas, antrame jau laikėme rezultatą“, – atsiminė žaidėjas.

Pats jis jau pastaruosius kelis metus tobulėja „Fiorentina“ ekipoje Italijoje ir tikina kantriai laukiantis savo galimybės pagrindinėje komandoje.

„Neseniai komanda pakeitė trenerį, tai nežinau, gal bus ir koks debiutas „Serie A“ čempionate, tai priklauso ir nuo trenerio, ir nuo paties klubo, kaip jie žiūrės į tą situaciją. Yra jaunų žaidėjų, jau užsikabinusių pirmoje komandoje.

Tikrai norėčiau komandoje likti ir ilgiau, esu čia jau trejus metus, jaučiuosi tikrai gerai, tad bandysiu kabintis čia ir sužaisti Italijos čempionate“, – apie savo planus kalbėjo rinktinės naujokas.

Jis teigė palaikantis ryšius ir su Italijoje vis sėkmingiau įsitvirtinančiu Gvidu Gineičiu.

„Buvome su juo susitikę ir Kaune, net ir iš jo galiu paimti tam tikrų patarimų, kaip kabintis pirmoje komandoje ir žaisti tokiame lygyje“, – šyptelėjo E. Gudelevičius.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS