Neįgaliesiems

Rinktinės naujokė J. Baltrūnaitė: „Labai nudžiugau, kai gavau kvietimą“

Lietuvos nacionalinės moterų rinktinės šį lapkritį laukia išvykos rungtynės Rumunijoje ir Belgijoje, o komandos gretas pirmąkart papildė kaunietė Justina Baltrūnaitė.

„Kauno Žalgirio“ gynėja pateko tarp 21 žaidėjos gretų, kurios pakviestos atstovauti Lietuvai lapkričio 8 dienos rungtynėse Mogošoajoje prieš rumunes ir 12 dienos rungtynėse Levene prieš Belgijos atstoves. Rinktinės naujokė lff.lt svetainei pasidalino savo įspūdžiais.

– Kaip jauteisi sulaukus kvietimo į Lietuvos nacionalinę moterų rinktinę?

– Labai malonu atstovauti rinktinei ir labai nudžiugau, kai gavau kvietimą. Šiuo metu turime antrąją stovyklos dieną ir kol kas įspūdžiai puikūs.

– Ko tau labiausiai linkėjo artimieji ir draugai, kai sužinojo apie pakvietimą į rinktinę?

– Draugai buvo labai patenkinti ir džiaugėsi, kad mane pagaliau pakvietė į rinktinę, jie žinojo kaip laukiau ir norėjau patekti į sudėtį. Gaunu didelį palaikymą iš šeimos narių. Pati norėčiau palinkėti pergalės būsimose rungtynėse.

– Kokie potyriai atvykus į rinktinės stovyklą, kaip tave sutiko jos narės?

– Komandos narės labai draugiškai priėmė, pasveikino su debiutu rinktinės sudėtyje. Gavau puikią „kambariokę“. Tvarka šioje rinktinėje – kaip ir turėtų būti: susirinkimai, treniruotės, miego režimai. Potyriai fantastiški.

– Gal teko domėtis apie būsimų varžovių futbolo situaciją?

– Šiandien nagrinėjome videoištraukas, kaip žaidžia Rumunijos ir Belgijos moterų futbolo rinktinės. Anksčiau jomis nesidomėjau, bet manau, kad mūsų lauks sunkios rungtynės.

– Kaip vertini šiųmetį savo pasirodymą bei kur jautiesi labiausiai patobulėjusi?

– Jei jau vyriausiasis treneris mane pastebėjo, tai manau, padariau gerą įspūdį ir parodžiau ką moku geriausiai. A lygoje reguliariai žaidžiau krašto gynėjos pozicijoje.

– Neįtraukus tavo debiuto rinktinės sudėtyje, kuo tau įsimins 2019 metų sezonas?

– Šiemet A lygos sezone „Kauno Žalgiris“ žaidė prieš stipresnes komandas. Turime „Gintrą-Universitetą“, kurią labai sunku apžaisti, bet paskutinės dvejos rungtynės prieš šią komandą buvo sunkios, bet, manau, galėjome išplėšti pergalę.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS