Neįgaliesiems

Rinktinės puslapį užvertęs S. Mikoliūnas: „Vieną įsimintiną akimirką išskirti sunku“

Praėjęs trečiadienis Sauliui Mikoliūnui įsimins visam laikui – būtent tądien legendinis šalies futbolininkas sužaidė paskutines rungtynes su rinktinės marškinėliais.

Paskutinis akcentas kiek apkarto – rinktinė po baudinių serijos Baltijos taurės pusfinalyje nusileido islandams ir į finalą nepateko.

„Tikrai labai kovingos rungtynės, komanda buvo stipriai nusiteikusi, buvo maksimalus atsidavimas. Aišku, gaila dėl tokios baigties, nepavyko laimėti baudinių serijos ir žengti į finalą, ko komanda labai norėjo“, – po to mačo kalbėjo ilgametis rinktinės žaidėjas.

Dar prieš pirmą teisėjo švilpuko stadiono ekranuose pasirodė emocingas įrašas, kuriame linkėjimus žaidėjui siunčia artimiausi jo bičiuliai bei šeimos nariai.

„Tikrai labai jausminga akimirka, kai matai tau brangius žmones tau dėkojančius ir sakančius gerus dalykus – man tai tikrai labai svarbu ir ypatinga, pamatyti savo šeimą kiekvienam tai yra labai jautri akimirka“, – dėstė S. Mikoliūnas.

Jis taip pat atskleidė, kad dar bent sezoną planuoja rungtyniauti Optibet A lygoje su „Žalgirio“ marškinėliais.

„Kalbėjome su treneriu, direktore, jie norėtų mane dar matyti kitais metais, tad esu apsisprendęs, kad vienerius metus reikės dar pasistengti ir padirbėti.

Aišku, bus sunku, bet norime, kad visada būtų geriau, žiūrime į priekį ir tikiuosi, kad sėkmingas sezonas bus ir kitais metais“, – pasakojo gynėjas.

Trumpai peržvelgdamas savo 18 metų karjerą rinktinėje jis išskyrė kelis jam įstrigusius momentus bei perbėgo per paties futbolo raidą mūsų šalyje.

„Kai atėjau buvau labai jaunas, tuo metu buvo tikrai daug superžvaigždžių komandoje, kurie mane tikrai labai šiltai priėmė. Laikas bėgo, to neišvengsi, kartų kaita. Kažkada pradėjo prastėti rezultatai, kalti nėra tik žaidėjai ar kažkas.

Pagaliau atsirado naujas stadionas, reikia gerinti infrastruktūrą ir ruošti naujas kartas.  Reikia ne laukti, o pradėti daryti, visiems suremti pečius ir rasti kompromisus, pasirinkti kryptį ir nuosekliai dirbti ir ateis rezultatai.

Įsimitinų akimirkų daug, išskirti sunku. Aišku, kai įmuši pirmą įvartį, kai debiutuoji, dvikovos su grandais, tokioms žvaigždėmis kaip Cristiano Ronaldo, Italijos rinktine, kai jie buvo tapę pasaulio čempionais, mačai su prancūzais. Visada malonu varžytis su geriausiais žaidėjais“, – reziumavo futbolininkas.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS