Neįgaliesiems

Rinktinės sąrašą pristatęs R. Breu: „Galiu pažadėti, kad rungtynėse atiduosime viską“

Lietuvos rinktinės treneris Reinholdas Breu pristatė sudėtį, su kuria stos į kovą paskutiniuose dviejuose šio sezono UEFA Tautų lygos mačuose.

Treneris pasirinko 23 žaidėjus, pilną jų sąrašą galite matyti žemiau.

Pasakodamas apie savo pasirinkimus, treneris akcentavo, kad jo pakviesti žaidėjai yra pajėgūs siekti pozityvių rezultatų abiejuose rugsėjo mėnesio mačuose.

„Laukiame ateinančios savaitės, jau jai ruošėmės. Visi žino, kokie sunkūs bus du likę mačai. Po keturių pralaimėjimų žinome, kad turime įmušti, visi supranta šią situaciją. Pirmos rungtynės laukia su Farerų Salomis, pirmame stadione, norime laimėti.

Manau, kad esame gerai pasiruošę, su savo štabu daug ruošėmės, žinome jų stiprias ir silpnas puses, paruošime žaidėjus rungtynėms ir matysime, kas yra įmanoma ir kas ne. Bet svarbiausia – mūsų pačių žaidimas. Man svarbu buvo išanalizuoti kiekvieną žaidėją, kaip jis gali prisitaikyti prie mano idėjų.

Šie 23 žaidėjai buvo pasirinkti po ilgų svarstymų, esu tikras, kad jie gali duodi dvejas geras rungtynes. Neturėsime daug laiko pasiruošimui, savaitgalį visi dar žais klubuose, tikimės, kad niekas negaus traumų, tada atsistatysime, skirsime daug laiko tam. Galiu pažadėti, kad kitą ketvirtadienį atiduosime viską, paskutinį mėnesį bendravau su visais kandidatais, su visais turiu gerą santykį, norėjau jiems perduoti savo žaidimo idėjas, išklausiau jų idėjas“, – kalbėjo specialistas iš Vokietijos.

Sudėtyje – septyni futbolininkai iš Optibet A lygos. Kaip kalbėjo treneris, tai yra geras skaičius.

„Kai žiūriu į mūsų sudėtį, matau 7 žaidėjus iš mūsų aukščiausios lygos, tai yra neblogas skaičius. Žinoma, rinkdamasis sudėtį aš žiūriu ne į tai, kuriame klube žaidėjas žaidžia, o tai, kas yra geriausi variantai laimėti rungtynes prieš Farerų Salas ir Liuksemburgą“, – dėstė jis.

Pirmasis iš dviejų varžovų – Farerų Salų nacionalinė komanda. R. Breu teigimu, ji yra žaidžianti fiziškai, tačiau lietuviai esą yra pankankamai geri pasiekti pergalę.

„Farerų Salos yra fiziškai gera komanda, jie nežaidžia daug su kamuoliu, turime būti atsargūs trancizijos momentuose, jie žaidžia paprastą, bet efektyvų futbolą, visada yra svarbu suprasti jų charakterį ir mentalitetą, jie kausis visas 90 minučių ir niekada nėra lengva prieš juos žaisti. Bet manau, kad mūsų kokybė yra pakankamai gera norint pasiekti pergalę mūsų stadione“, – kalbėjo specialistas.

Į rinktinę po pertraukos sugrįžta Modestas Vorobjovas ir Domantas Šimkus. Stratego teigimu, abu jie suteiks komandai papildomos kokybės.

„Kai matau Modestą, jis visada žaidžia savo klube Rumunijoje, Domantas buvo be klubo, dabar rado gerą variantą Slovėnijoje. Man reikia abiejų žaidėjų, žinoma, abu galės padėti mums norint būti sėkmingais“, – sakė R. Breu.

**********

Lietuvos rinktinė į treniruočių stovyklą susirinks šį sekmadienį, o pirmas oficialias lango rungtynes žais ketvirtadienį namuose su Farerų Salų komanda. Sekmadienį lauks išvykos akistata su Liuksemburgu.

Lietuvos rinktinės rugsėjo mėnesio tvarkaraštis:

Rugsėjo 22 diena (ketvirtadienis), 21.45 val. Lietuva – Farerų Salos (LFF stadionas, tiesiogiai per VIAPLAY).

Rugsėjo 25 diena (sekmadienis), 21.45 val. Liuksemburgas – Lietuva (tiesiogiai per VIAPLAY).

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS