Neįgaliesiems

Rinktinės sudėtį lapkričiui pristatęs E. Jankauskas: „Nesinori pamiršti dalykų, kur turime gerinti žaidimą“

Lietuvos vyrų rinktinės vyriausiasis treneris Edgaras Jankauskas ketvirtadienį pristatė sudėtį lapkričio mėnesio rungtynėms.

Primename, kad lapkričio 16 dieną lietuviai išvykoje užbaigs Europos čempionato atrankos kampaniją rungtynėmis su Juodkalnija, o lapkričio 19 dieną mūsiškių lauks kontrolinis susitikimas išvykoje su Kipro vienuolike.

Abejas rungtynes Lietuvoje tiesiogiai rodys VIAPLAY kanalas.

Spaudos konferencijos vaizdo įrašas.

Rinktinės sąraše, lyginant su spalio mėnesio langu – vos vienas pasikeitimas. Vietoje Pauliaus Golubicko šį kartą pakviestas buvo Artūras Dolžnikovas.

„Viena iš priežasčių yra ta, kad tarpas tarp atrankos langų yra ganėtinai trumpas, praėjus vos savaitei po praėjusio lango jau turėjome ruošti sąrašą šiam.

Šitas ciklas yra vienas iš sėkmingiausių, tad keitimams ir nebuvo daug logikos. Mėnesio bėgyje galūt atsirado šiek tiek klausimų dėl kai kurių žaidėjų sveikatos būklės, tad pridėjome vieną žaidėją.

Manau, kad A. Dolžnikovas pastaruoju metu išsiskyrė savo greičiu, kūrybinėmis savo savybėmis ir yra vertas šios galimybės“, – kalbėjo E. Jankauskas.

Pirmasis iš dviejų testų – oficialios rungtynės su Juodkalnija, kurias laimėjus, lietuviai dar turėtų galimybę grupėje pakilti ir iki trečios pozicijos.

„Tos rungtynės visų mūsų atmintyje dar tikrai yra gyvos. Buvo rimtas varžovas, kažkur galbūt net ir galvojome apie pergalę, pirmavome 1:0, bet vėliau prasileidome du įvarčius.

Tai yra pati vyriausia mūsų grupės komanda, tai reiškia, kad turi daug patirties, tą jie tada ir pademonstravo, įmušdami mums du kartus.

Tų rungtynių pabaiga tikrai buvo emocinga, čia gal ir buvo signalas mums patiems, kad viskas įmanoma“, – svarstė treneris.

Kalbėdamas apie susitikimą su Kipru, jis teigė, kad šios rungtynės bus lygiai tokios pat svarbios, mat geras rezultatas ten gali prisidėti prie bendro kilimo reitinge.

„Mūsų tikslas – nugalėti, o ne eksperimentuoti. Galima į jas žiūrėti ir nerimtai, bet mes tikrai nesame tokioje padėtyje.

Žinome, kad ir draugiškos rungtynės lemia FIFA reitingą, tad žiūrėsime į jas taip pat, kaip ir į oficialias rungtynes“, – dėstė treneris.

E. Jankauskas taip pat pridėjo, jog, nepaisant pozityvių rezultatų spalio mėnesio rungtynėse, rinktinė skrajoti padebesiais negali ir turi tvirtai stovėti ant žemės.

„Labai džiaugiamės tais gerais momentais, kurie buvo, bendru rezultatu, bendru fonu, bet nesinori pamiršti tų dalykų, kuriuose reikia gerinti žaidimą, kad būtume konkurencingesnė komanda ir dar sunkiau įveikiama gynyboje“, – mintimis dalinosi strategas.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS