Neįgaliesiems

Rinktinės vartininkė M. Šeškutė – apie karjeros startą bei smagų asmeninį įvertinimą

Lietuvos rinktinės visada garsėjo neprastais vartininkais, o viena tokių vis sparčiau kyla į viršų – jaunoji Meda Šeškutė pastaruoju metu yra tapusi pagrindine tiek Šiaulių „Gintros“, tiek ir moterų rinktinės vartų sarge.

Jos tėtis – buvęs futbolininkas, taip pat vartininkas Arvydas Šeškus. Kaip interviu metu sakė žaidėja, jis nemaža dalimi prisidėjo prie to, kad ir ji suktų sporto keliu.

„Turiu tėtį, kuris yra didelis futbolo entuziastas, žaidžia beveik visą savo gyvenimą. Važinėjau su juo į visas rungtynes, šone stadiono taip pat kamuolį spardydavau ir užaugau greta stadiono“, – sakė ji.

Visgi startas nebuvo lengvas, mat jai teko savo karjerą pradėti rungtyniaujant su berniukais.

„Pirmoje klasėje pradėjau žaisti už berniukų klubą, kažkaip užsikabinau, treniruotės labai patiko. Būdavo ir nesutarimų, nes būdavau vienintelė mergaitė, bet tai išugdė mano charakterį, kad esu kovotoja.

Fiziškai jie gal būdavo lygiai tokie patys, kol mažesnė būdavau irgi mėgdavau pasikapoti, bet augant pastebėjau jų fizinį pranašumą. Gal jie mėgdavo iš manęs pasišaipyti, bet su laiku gavau jų pagarbą, nes pradėjau važinėti į rinktines ir panašiai“, – atsiminė futbolininkė.

Pastaraisiais metais kilusi karjeros laiptais, pernai ji sulaukė ir solidaus asmeninio įvertinimo – buvo pripažinta geriausia moterų A lygos vartininke.

„Tai yra didelis įvertinimas, bet negaliu to prisiimti tik sau, nes klubas pasirodė labai gerai ir man daug darbo nebuvo. Reikia turėti didelį užsispyrimą, kantrybės, nes nepasieksi visko per vieną dieną, procesas bus ilgas“, – mintimis dalinosi M. Šeškutė.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS