Neįgaliesiems

Rinktinės žaidėjai išbandė "Pradinukų lygos" himną

Šį sezoną startavusios pradinių klasių futbolo varžybų “Pradinukų lygos” himną išbandė ir Lietuvos vyrų futbolo rinktinės žaidėjai.

Lietuvos futbolo federacijos (LFF) sukurta „Pradinukų lyga“ siekia suteikti 1-4 klasių moksleiviams smagaus laisvalaikio praleidimo alternatyvą ir galimybę žaisti futbolą mokyklų bendruomenėse. Varžybos prasidėjo dar kovo mėnesį ir vyks iki gegužės vidurio.

Šalies rinktinės žaidėjai Mantas Kuklys, Mindaugas Grigaravičius, Egidijus Vaitkūnas, Rolandas Baravykas ir Vytautas Lukša taip pat neliko abejingi naujajam projektui ir apsilankę Deivydo Zvonkaus muzikos studijoje iš pradžių bandė atspėti iš ko susideda dainų, o vėliau ją bandė ir sudainuoti.

Su futbolininkais studijoje dirbo „Pradinukų lygos“ himno autorius Juozas Liesis, kuriam talkino kitas muzikos kūrėjas ir vienas populiariausių šalies kompozitorių D. Zvonkus

“Pradinukų lygos” dalyviams LFF ne tik suteikia galimybę varžytis bei aktyviai praleisti laiką žaidžiant futbolą, tačiau ir rėmėjų prizus: „Hummel“ sportinės aprangos komplektą, kamuolius, maisto papildų „Vitiron Kids“ įsteigtus firminius suvenyrus. Varžybų dalyvius atgaivina sultys „Elmenhorster VitaTigras“, sportuoti skatina elektroninis dienynas TAMO ir elektroninės pratybos EMA, apie lygą informuoja 15min.lt.

Daugiau informacijos apie „Pradinukų lygą“ – pradinukulyga.lt

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS