Neįgaliesiems

Rinktinės žaidėjams statistika turi svarbią reikšmę

Lietuvos vyrų rinktinės futbolininkams statistika yra svarbi – jie ne tik naršo internete ieškodami informacijos apie komandos draugų pasirodymus, bet ir analizuoja savo žaidimą.

„Man tai yra tikrai svarbu. Po rungtynių peržvelgiu klaidas ir tai, ką nuveikiau gerai bei padarau išvadas. Visi turime tobulėti ir tai yra vienas dalykų, kurie padeda tai daryti“, – sakė saugas Artūras Žulpa.

Jam antrino ir rinktinės vartininkas Ernestas Šetkus: „Kiekvienas savo rungtynes aš analizuoju ir peržiūriu žaidimo momentus bei stengiuosi nekartoti tų pačių klaidų kitose rungtynėse. Atsižvelgiu į neigiamus ir teigiamus dalykus, kad būtų darbo tęstinumas“.

Rinktinės saugas Mantas Kuklys pripažino, kad kiekvieną varžybų savaitgalį seka tautiečių žaidimą: „Visus lietuvius futbolininkus – tiek užsienyje, tiek Lietuvoje – seku. Man lietuviai, žaidžiantys užsienyje, yra kur kas įdomesni nei Anglijos „Premier“ lygos varžybos. Kiekvieną savaitgalį seku jų pasirodymus“.

Nuo šiol futbolo gerbėjams ir futbolininkams statistiką bus sekti kur kas lengviau. Neseniai startavo Lietuvos futbolo federacijos (LFF) inicijuotas projektas – nauja interneto svetainė lietuviško futbolo gerbėjams ir statistikos mėgėjams „Lietuvosfutbolas.lt“.

Šioje svetainėje šalies futbolo mylėtojai ir patys žaidėjai ras futbolo informacinėje sistemoje (Comet) administruojamą naujausią ir aktualiausią visų LFF organizuojamų ir prižiūrimų lygų, varžybų ir turnyrų statistiką, nuo elitinių jaunių pirmenybių iki nacionalinių rinktinių rungtynių. Tiek sirgaliai, tiek futbolininkai galės pasirinkti komandų ir asmeninius profilius, kurie suteiks svarbiausią informaciją apie klubų padėtį turnyrinėje lentelėje, mačų istoriją ir artėjančias dvikovas, o taip pat supažindins su įdomiausiais individualių pasirodymų skaičiais.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS