Neįgaliesiems

Rinktinių stovyklų metu – trenerių bendradarbavimas, dalinantis patirtimi

LFF Techninis departamentas šį mėnesį per žaidėjų stovyklas ir testavimus išbandė bendradarbiavimą tarp skirtingų rinktinių personalo.

Kaune vykusios Lietuvos vaikinų U-15 rinktinės kandidatų stovykloje talkino U-21 rinktinės treneris Marius Stankevičius.

Lietuvos merginų U-19 rinktinės kandidačių testavimo stovykloje dalyvavo LFF techninis direktorius Patrickas De Wilde, kartu su U-15 rinktinės trenerio asistentu Luku Artimavičiumi.

P. De Wilde teigė likęs patenkintas šia praktika, kuomet skirtingų rinktinių treneriai galėjo pasidalinti patirtimi ir darbo ypatumais. „Mūsų veiklos antruosiuose metuose išsikėlėme tikslą, kad būtų keičiamasi treneriais įvairaus amžiaus kategorijų rinktinių stovyklose, kadangi tiek merginos, tiek vaikinai dirba pagal tą pačią LFF žaidimo viziją. Šis procesas grįstas didaktiniais mokymo ir mokymosi principais, nurodytais 2020–2024 metų LFF techninėje strategijoje.

Dirbant su U-19 rinktinės kandidatėmis, sutelkėme dėmesį į kamuolio perdavimo ir sprendimų priėmimo aspektus. Vaikinų stovykloje turėjome net 8 žaidėjus iš užsienio valstybių akademijų. Koncentravomės į techninius įgūdžius, kombinacinio žaidimo ir kamuolio valdymo niuansus, siekiant žaisti kaip komanda, o ne individualiai“, – apibendrino LFF techninis direktorius P. De Wilde.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS