Neįgaliesiems

„Riteriai“ – antrasis Hegelmann LFF taurės pusfinalio dalyvis

Antroje ketvirtfinalio dvikovoje I lygoje rungtyniaujanti „Dainavos“ ekipa namuose priėmė A lygos autsaiderę Vilniaus „Riterių“ ekipą.

Mačo pradžioje abi komandos nevengė prasižengti ir taip mušti rungtynių tempą. Kamuolys daugiausia laiko praleisdavo aikštės viduryje ir retai pasiekdavo pavojingas zonas.

Pirmoje kėlinio pusėje aikštėje itin pastebimas buvo „Riterių“ ekipos gynėjas Aleksandras Levšinas, turėjęs gerą progą pasižymėti. Netrukus A.Levšinas grubiai suklydo prie savo vartų, tačiau vienas prieš vartus iššokęs Titas Vitukynas smūgiavo šalia vartų.

Sužaidus kiek daugiau nei pusvalandį, „Riteriai“ persvėrė rezultatą savo naudai, kuomet po puikaus Lajo Traore perdavimo iš krašto, galva kamuolį į vartus pasiuntė, Deividas Malžinskas. Rungtynėse ir toliau netrūko pražangų, o pirmąją geltoną kortelę prieš save išvydo Oskaras Lukošiūnas. Savo ruožtu „Riteriai“ greitai įžaidė baudos smūgį ir galingą smūgį į vartų virpstą atliko Angelas Lezama.

Po pertraukos sužaidus beveik 10 minučių geltona kortele už pražangą aikštės viduryje buvo nubaustas Tomas Dombrauskis. Antrajame kėlinyje „Dainavos“ ekipa siekė primesti savo žaidimo stilių varžovams, tačiau „Riteriai“ gynyboje žaidė praktiškai be klaidų ir rezultatas nesikeitė.

Nors „Dainavos“ ekipa antroje rungtynių pusėje buvo kur kas aktyvesnė ir nemažai laiko praleido vilniečių aikštės pusėje, užtikrintai žaidė ir komandą ne kartą gelbėjo Tadas Simaitis. Vis dėlto drausmingai žaidę „Riteriai“ išlaukė savo progos ir iki rungtynių pabaigos likus kelioms minutėms puikų perdavimą ir rezultatyvų perdavimą į savo sąskaitą įsirašė A.Lezama, puikiu įvarčių pasižymėjo po keitimo aikštėje pasirodęs Dovydas Virkšas.

Po pergalės rezultatu 2:0 į kitą etapą pateko Vilniaus „Riteriai“.

 

„Dainavos“ trenerio komentaras:

„Riterių“ trenerio komentaras:

 

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS