Neįgaliesiems

„Riteriai“ pajėgas stiprina technišku venesueliečiu

A lygos bronziniai prizininkai „Riteriai“ pasirašė sutartį su 22 metų vidurio saugu iš Venesuelos Angeliu Lezama. Futbolininkas Lietuvoje jau nuo vasario mėnesio, tačiau dėl biurokratinių priežasčių iki šiol oficialiose rungtynėse pasirodyti negalėjo.

„Džiaugiamės pagaliau išsprendę šį klausimą. Tiek mums kaip klubui, tiek pačiam futbolininkui laukimo mėnesiai nebuvo lengvi. Dabar jis galės daryti tai, ko atvyko į mūsų šalį, o mes, savo ruožtu, turėsime stipresnę vidurio grandį“, – sakė „Riterių“ direktorius Vladimiras Buzmakovas.

Dar prieš karantiną A. Lezama žaidė keliose kontrolinėse rungtynėse, kuriose išsiskyrė techniniais sugebėjimais, puikiu aikštės matymu bei tiksliais perdavimais.

„Angelis – žaidėjas, turintis aukštą futbolo IQ, puikiai suprantantis žaidimą ir erdves bei mokantis jomis pasinaudoti. Su šiuo futbolininku tapsime žymiai universalesni, todėl tokiu papildymu galiu tik pasidžiaugti“, – apie naujoką sakė laikinasis komandos vyriausiasis treneris Vaidas Sabaliauskas.

Visą savo karjerą A. Lezama kol kas praleido gimtojoje Venesueloje. Debiutuoti A lygoje jis galės jau šį ketvirtadienį rungtynėse su Vilniaus „Žalgiriu“.

FK Riteriai informacija;

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS