Neįgaliesiems

„Riterių“ atakų dirigentas prisiminė netikėtą triumfą Lietuvoje

Šiemet prie „Optibet A lygoje“ rungtyniaujančio Vilniaus „Riterių“ klubo prisijungęs serbas Marko Pavlovskis mūsų šalies stadionuose jau buvo apsilankęs anksčiau.

2013 metais vykusiame Europos jaunimo U-19 turnyro finaliniame etape serbai triumfavo, o dabartinis „Riterių“ atstovas buvo tos ekipos kapitonu.

„Žinoma, mums tai buvo nuostabus turnyras, laimėjome čia jaunimo čempionatą 2013-aisiais, tame turnyre ir pats žaidžiau puikiai, kaip ir visa komanda. Turiu tikrai puikius atsiminimus ir visada smagu sugrįžti į vietą, kurioje patirta puikių akimirkų ir pasiekta puikių rezultatų.

Esu laimingas būdamas čia ir tikiuosi, kad man tai bus dar vieneri sėkmingi metai“, – prisiminimais dalinosi M. Pavlovskis.

Kalbėdamas apie Vilniaus klubą, per 16 mačų 3 įvarčius pelnęs bei 2 rezultatyvius perdavimus atlikęs saugas pabrėžė, kad sieks perduoti patirtį jaunesniems komandos draugams ir atsitiesti po ne pačios sėkmingiausios atkarpos Minsko „Dinamo“ klube.

„Turime neblogą potencialą – yra daug jaunų žaidėjų, gerų jaunų žaidėjų, taip pat ir vyrukų su patirtimi. Esame čia, kad padėtume jaunimui augti, tobulėti ir manau, kad su kiekvienomis rungtynėmis iškovosime daugiau pergalių ir žaisime vis geriau.

Turiu sukaupęs patirties dirbdamas su puikiais treneriais ir žaidėjais, tačiau tai yra nauja lyga, naujas žaidimo stilius, turiu pritapti. Atiduosiu 100 procentų savęs ir manau, kad būsiu pasirengęs tai parodyti“, – pasakojo futbolininkas.

„Savaitės interviu“ rubrikoje serbas atskleidė, kas jį paskatino prisijungti prie „Riterių“ bei taip pat papasakojo apie atkarpą „Porto“ klube.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS