Neįgaliesiems

„Riterių“ kapitonas D. Barauskas – apie komandos draugų įvertinimą, debiutą Europoje ir svajonių lygą

Nepaisant to, jog Dominykas Barauskas Vilniaus „Riteriuose“ žaidžia dar tik trečią savo sezoną, prieš šiuos metus jis sulaukė ypatingo įvertinimo ir tapo komandos kapitonu.

Trečią sezoną „Riterių“ gretose žaidžiantis futbolininkas džiaugėsi, jog šioje komandoje gavo ne vieną galimybę pasireikšti.

„Gavau daug žaidybinio laiko, man, kaip jaunam žaidėjui, tai yra svarbiausias dalykas. Gavau daug naudingos patirties, tad savo laiką čia vertinu gerai“, – „Optibet A lygos“ savaitės interviu rubrikoje pasakojo futbolininkas.

Ypatingai sunkus „Riteriams“ buvo praėjęs sezonas, kuomet vietiniame čempionate jie nesublizgėjo. Visgi buvo ir pozityvių akimirkų, tarp kurių – graži pergalė UEFA Europos lygos atrankoje prieš „Derry City“ vienuolikę iš Šiaurės Airijos.

Pačiam žaidėjui tai buvo debiutas tarptautinėje arenoje ir jis neslėpė, jog prieš pirmą teisėjo švilpuką nebuvo išvengta ir jaudulio.

„Prieš varžybas Europoje jaučiasi jaudulys, bet po teisėjo švilpuko jis dingsta, pradedi galvoti tik apie futbolą. Emocijos buvo labai geros, debiutavau tame turnyre. Komanda gal nebuvo labai žinoma, bet yra iš britų salyno, rungtynės buvo labai sunkios, pareikalavo daug jėgų, tad po pergalės buvome labai laimingi“, – atsiminė futbolininkas.

Nepaisant to, kad komandoje yra dar tik trečią sezoną, D. Barauskas sulaukė komandos draugų įvertinimo ir tapo ekipos kapitonu.

„Visų pirma, tai yra didesnė atsakomybė, turi rodyti pavyzdį ir aikštėje, ir už jos ribų. Tačiau, iš kitos pusės, tai yra ir malonumas, kad komanda išrinko mane – vadinasi, jie manimi pasitiki ir turiu jai garbingai atstovauti“, – akcentavo gynėjas.

Vaizdo įraše žaidėjas taip pat atsiminimais nusikėlė į patirtis kitose A lygos komandose, aptarė šio sezono ekipos tikslus bei pabrėžė, kuriame pajėgiame čempionate norėtų save išbandyti.

FK „Riterių“ nuotr.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS