Neįgaliesiems

„Riterių“ trenerių štabą papildė analitikas iš Lenkijos

Lenkijoje, Jungtinėse Amerikos Valstijose ir Kinijoje per savo karjerą dirbęs Krystianas Sklodowskis prisijungė prie „Riterių“ klubo bei nuo šiol savo analizėmis prisidės prie Mindaugo Čepo trenerių štabo darbo. K. Sklodowskį A lygos bronzos medalių laimėtojams rekomendavo jo tautietis Tomašas Tchorzas, kuris prieš dvejus metus dirbo tuometinio „Trakų“ klubo vyriausiojo trenerio Kibu Vicunos štabe, skelbia „Riterių“ svetainėje.

„Tomašas yra mano draugas. Kai jis pasakė, kad klubui reikalinga analitinė pagalba, pagalvojau, kodėl gi ne? Ne vienus metus užsiimu šia veikla, todėl pasiūlymas mane sudomino. Dabar mano tikslas – analizuoti varžovų žaidimą ir padėti komandos treneriams“, – sakė K. Sklodowskis.

Specialistas iš Lenkijos į Vilnių atvyko praėjusį savaitgalį, todėl jau spėjo pamatyti „Riterių“ pralaimėtas rungtynes Gargždų „Bangai“.

„Banga“ jūsų šalyje yra nuvertinta komanda, tačiau visiškai be reikalo. Gargždiškiai pasirinko jiems pačią geriausią penkių gynėjų taktiką, o mes prie to, deja, nesugebėjome prisitaikyti. Galiu pasakyti, kad rungtynės su „Sūduva“ bus visai kitokios. Kol kas nenoriu visko atskleisti, bet turbūt suprantate, kad marijampoliečiai tikrai neskirs tiek daug dėmesio gynybai, kaip tą darė „Banga“.

Galiu drąsiai teigti, kad tai, ką spėjau pamatyti, sudaro įspūdį, jog A lyga yra auganti – patekau į terpę, kurioje turėsiu ką veikti“, – pasakojo naujasis „Riterių“ analitikas.

K. Sklodowskis futbolo paslapčių mokėsi Varšuvos „Polonia“ akademijoje. Vėliau edukaciniais tikslais išvyko į JAV, o patekęs į „Guizhou“ klubą užsiėmė būtent ta veikla, kuria užsiims ir „Riterių“ klube.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS