Neįgaliesiems

Rugsėjo 11-ąją – naujo UAFF prezidento rinkimai

Liepos 7-ą dieną Lietuvos futbolo federacijos (LFF) vadovams atsistatydinimo iš LFF pirmo viceprezidento posto pareiškimą įteikęs Nemunas Dagilis traukiasi ir iš Utenos apskrities futbolo federacijos (UAFF) prezidento pareigų.

Liepos 13-ąją dieną N. Dagilis įteikė UAFF Valdybai prašymą sušaukti neeilinį Visuotinį narių susirinkimą, kurio metu būtų patvirtintas jo prašymas atsistatydinti iš UAFF prezidento pareigų.

Tą pačią dieną nuotoliniu būdu posėdžiavusi Valdyba pritarė UAFF prezidento prašymui. Neeilinis Visuotinis narių susirinkimas vyks šių metų rugsėjo 11 dieną 11 valandą „Utenio“ stadione (Užpalių g. 100, Utena). Į darbotvarkę įtraukti du klausimai: N. Dagilio atsistatydinimo tvirtinimas ir naujo UAFF prezidento rinkimai.

UAFF nariai turi galimybę informaciją apie teikiamą kandidatą į prezidento postą pateikti Valdybai ne vėliau kaip likus 20 dienų iki neeilinio Visuotinio narių susirinkimo.

Asociacijai iki neeilinio Visuotinio narių susirinkimo Valdybos pavesta vadovauti viceprezidentui Artūrui Gimžauskui. Pastarasis Valdybos narius informavo, kad po Visuotinio narių susirinkimo trauksis iš viceprezidento posto.

UAFF.lt informacija

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS