Neįgaliesiems

Rugsėjo 2-ąją Visagine vyks „Optibet Pirmos lygos“ žvaigždžių diena

Rugsėjo 2 d. „Optibet Pirma lyga“ kvies visus žiūrovus atvykti į Visaginą, kur pirmą kartą bus organizuojama „Optibet Pirmos lygos“ žvaigždžių diena.

Rugsėjo pirmąjį šeštadienį atnaujintame Visagino centriniame stadione susikaus „Optibet Pirmos lygos“ lietuviai prieš lygos legionierius. Rungtynės kaip ir įprastai bus sudarytos iš dviejų kėlinių, tačiau vieno kėlinio trukmė šioms šventinėms rungtynėms yra numatyta 30 minučių. Be rungtynių, susirinkusius svečius džiugins bendroje erdvėje vykstančios įvairios aktyvacijos, žaidimai bei koncertas.

Komandų treneriais buvo paskirti iki pirmojo rato pabaigos aukščiausiai su savo komandomis turnyrinėje lentelėję buvę lietuvis ir užsienietis, todėl lietuvių komandai vadovaus Vilniaus rajono „TransINVEST“ specialistas Giedrius Barevičius, o legionierių vairą laikys treneris iš Kretingos „Minijos“ – Oliveira da Silva Thiago Bomfim

Lygos žiūrovai galės daryti įtaką komandų sudėčiai – lygos socialiniuose tinkluose jie galės rinkti žaidėjus, kuriuos norės matyti tiek lietuvių, tiek legionierių komandose. Klubai, pagal anksčiau jiems priskirtas žaidėjų pozicijas delegavo savo žaidėjus į rinkimus. Po rinkimų į kiekvieną iš komandų bus atrinkti 2 vartininkai, 2 puolėjai, 4 saugai ir 4 gynėjai.

Žvaigždžių dienai atrinkti treneriai turės 4 „wild card” (laukines kortas), kurias galės panaudoti jau kai bus aiškūs komandų dvyliktukai po žiūrovų balsavimo.

Su šia taisykle treneriai galės pasirinkti dar 4 žaidėjus pagal norimą poziciją į savo komandą. Treneriai galės rinktis žaidėjus iš neatrinktų žaidėjų po žiūrovų balsavimo arba iš rinkimuose nedalyvavusių „Optibet Pirmos lygos” žaidėjų, jei su tuo sutinka esamas žaidėjo klubas.

Taip pat, „wild card” žaidėjas gali būti ir iš trenerio esamos komandos, tačiau visi trenerio pasirinkti žaidėjai turi būti iš skirtingų komandų.

Žaidėjų rinkimai nuo rugpjūčio 16 d. 11:00 val. iki rugpjūčio 23 d. 11:00 val. vyks lygos soc. tinklų „Instagram” ir „Facebook” paskyrose. Balsavimo rezultatai bus sumuojami iš abiejų platformų.

Tiksli rungtynių pradžios valanda bus patikslinta kiek vėliau. Žiūrovų dalyvavimas renginyje – nemokamas!

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS