Neįgaliesiems

Rungtynėse su Bulgarija – iššluoti kvietimai ir laukiančios pramogos fanų zonoje

Jau rytoj Lietuvos futbolo rinktinė stos į dar vieną kovą pasaulio čempionato atrankoje – mūsiškiai LFF stadione susitiks su Bulgarijos komanda.

Rungtynės startuos patogiu laiku – 16 valandą.

Lietuvos futbolo federacija (LFF) šias rungtynes nusprendė paskirti šeimos dienai ir taip ragino žiūrovus atvykti palaikyti savo rinktinės nemokamai.

Sirgaliams tereikėjo atsiimti savo nemokamus kvietimus, kurių įsigyti buvo galima apie 3,5 tūkstančio. Penktadienio ryto duomenimis, atsiimti buvo absoliučiai visi galimi kvietimai, tad rinktinę šeštadienį palaikyti turėtų gausus sirgalių būrys.

„Labai džiugu, kad žmonės atsiliepė į kvietimą palaikyti rinktinę. Puikiai suprantame, kad rezultatai nėra tokie, kurie džiugintų futbolo sirgalius, bet tikime, kad gausus palaikymas rinktinei tikrai suteiks papildomos motyvacijos kovoti ir pasiekti teigiamą rezultatą“, – kalbėjo LFF generalinis sekretorius Edgaras Stankevičius.

Nors rungtynės startuos 16 valandą, sirgalius į stadioną kviečiame atvykti anksčiau – greta stadiono, mažojoje aikštelėje, bus įrengta speciali fanų zona.

Joje sirgaliai galės įsigyti gėrimų ir užkandžių, taip pat išbandyti įvairias pramogas, tokias kaip stalo futbolas, dartbolas ar smūgiai į specialiai tam paruoštus vartus. Sėkmingai pasirodę dalyviai galės laimėti ir prizų.

Gausaus sirgalių palaikymo rinktinė lauks ir antradienio akistatoje su Šveicarija – dvikova LFF stadione startuos 21.45 val., bilietus į šį mačą įsigyti galite paspaudę čia.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS