Neįgaliesiems

Rungtynėse su „Sūduva“ – trys įrašai į CV

Kai rungtynių tarp „Riterių“ ir „Sūduvos“ komentatoriai vardino vilniečių sudėtį, jie pristabdė sakydami Roko Masenzovo ir Gyčio Paulausko pavardes. Pirmajam – tai pirmoji dvikova šių metų A lygoje, antrajam – apskritai, pirmos A lygos rungtynės karjeroje, kurias jis pradėjo starto sudėtyje.

 

„Strateginis žingsnis. Turime ilgą suolą, visais žaidėjais tikime, o šioms rungtynėms pasirinkome būtent juos“, – po dvikovos savo sprendimą komentavo laikinasis komandos treneris Vaidas Sabaliauskas.

Rokas Masenzovas Riterių marškinėlius vilki dar nuo 2010-ųjų metų, kai komandą pradėjo treniruoti treneris Vytas Jančiauskas, o ji ruošėsi pirmajam Antros lygos sezonui. Per ketverius metus tuometiniai „Trakai“ pakilo iki aukščiausios lygos, o R. Masenzovas kartu su jais. Pirmajame karjeros sezone A lygoje Rokas sužaidė aštuonerias rungtynes. Visais kitais metais tas skaičius buvo panašus.

Šiemet 25-erių metų futbolininkas savojo šanso ilgai laukė vilkėdamas B komandos marškinėlius ir sulaukė tuomet, kai komandoje pasikeitė treneriai.

„Tikėjausi to, nes pagal paskutines treniruotes matėsi, kad esu rungtynėms ruošiamas. Aišku, kai prieš rungtynes treneris pasakė mano pavardę – apsidžiaugiau. Kalbant apie pačią dvikovą, tai jautėsi, kad senokai nežaidžiau tokiu lygiu. Fiziškai antrasis kėlinys buvo nelengvas.

Apskritai vertinant, nelaimėjome – tai nėra kuo džiaugtis. Galvoju, kad jei būtumėm pasinaudoję savo galimybėmis išeidami į greitas atakas, rungtynių rezultatas būtų mūsų pusėje. Šiuo metu esame šiek tiek duobėje, tačiau su tuo susiduria visos komandos. Per sunkų darbą ateina rezultatas, tad mums belieka dirbti“, – kalbėjo R. Masenzovas, aikštėje praleidęs 78 minutes.

G. Paulausko situacija kitokia. Pernai sėkmingai „Vilniaus Vytyje“ žaidęs puolėjas su „Riteriais“ susitarimą pasiekė tik šiemet. Buvęs ekipos vyriausiasis treneris M. Čepas epizodiškai mesdavo futbolininką į aikštę, tačiau per trumpą laiką sublizgėti jis nespėdavo. Dvikovoje su „Sūduva“ G. Paulausko užduotis buvo kovoti su aukštais marijampoliečių gynėjais. Su šia užduotimi futbolininkas neblogai susitvarkė.

„Nebuvo netikėta, nes visada buvau pasiruošęs ir laukiau savo progos. Aišku, kad tai suteikė milžinišką motyvaciją ir norą padėti komandai pasiekti teigiamą rezultatą. Ne viskas pavyko, savo pasirodymą vertinu vidutiniškai. Iš kitos pusės, komandos žaidimas buvo neprastas – visi kovojo iki paskutinės sekundės. Manau, kad tas noras yra, tarsi, ženklas, jog pergalės ateis“, – kalbėjo G. Paulauskas.

Akistatos su „Sūduva“ 69 minutę kojos skausmą pajuto Valentinas Jeriomenko. Į jo vietą buvo mestas prieš kelias savaites prie ekipos prisijungęs legionierius iš Suomijos Akselis Kalermo. Pastarajam tai taip pat buvo debiutas A lygoje.

„Be abejo, smagu debiutuoti. Po traumos nėra lengva, bet žaisdamas B komandoje jaučiu, kaip stiprėja mano kūnas ir gerėja psichologinis nusiteikimas. Galvoju, kad A lygai esu pasiruošęs jau dabar“, – sakė A. Kalermo.

Kitas rungtynes „Riteriai“ žais šį šeštadienį Panevėžyje su vietos futbolininkais. Primename, kad pirmojo rato tarpusavio akistata su būsimais aikštės šeimininkais baigėsi lygiosiomis 1:1.

Fkr.lt informacija; Nuotraukos autorius: Vytautas Kuralavičius.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS