Neįgaliesiems

Rungtynių MVP tapęs Elivelto: „Čia jaučiuosi labai patogiai“

Prieš buvusį savo klubą šiandien rungtyniavęs Elivelto tapo viena iš esminių figūrų savo komandoje ir ženkliai prisidėjo prie to, kad jo atstovaujama „Panevėžio“ komanda po baudinių serijos (pagrindinis rungtynių laikas – 2:2) nugalėtų Vilniaus „Žalgirį“ ir iškovotų Optibet LFF supertaurę.

Kai pirmame kėlinyje žalgiriečiai, vedami Tomislavo Kišo, pabėgo į priekį 2:0, jau atrodė, kad Panevėžio komandai sugrįžti į rungtynes variantų nebėra.

Visgi pačioje pirmo kėlinio pabaigoje baudos aikštelėje buvo pagriautas Elivelto, o jo uždirbtą baudinį ramiai į tinklą pasiuntė Ernestas Veliulis.

Antro kėlinio pradžioje jau pats brazilas tarsi atsuko laikrodį atgal ir priminė Lietuvos futbolo sirgaliams, ką jie jau matė ankstesnio žaidėjo karjeros etapo Lietuvoje metu.

Gavęs komandos draugo perdavimą vidurio saugas suklaidino du varžovus ir galingu smūgiu į viršutinį vartų kampą rezultatą išlygino.

Net ir po šio epizodo vikrusis futbolininkas toliau ėmėsi iniciatyvos aikštės viduryje, kol vėliau buvo pakeistas ir jau nuo atsarginių suolelio stebėjo komandos triumfą baudinių serijoje.

Tačiau jo pastangos neliko neįvertintos – būtent Elivelto buvo pripažintas naudingiausiu rungtynių žaidėju.

„Tai buvo gražus mačas tarp dviejų apylygių komandų, mums tikrai padėjo tas įvartis, kurį pelnėme pirmo kėlinio pabaigoje. Žvelgiant bendrai, manau, kad šiandien šios pergalės nusipelnėme“, – po rungtynių pasakojo žaidėjas.

Įdomu tai, kad šiandien jis siautė prieš buvusią savo komandą, kurioje praleido ne vieną sezoną ir siautė stadione, kurį labai gerai žinojo. Pats futbolininkas sutiko, kad rungtynes emocine prasme lengvos jam nebuvo.

„Žinoma, tai nebuvo lengva, nes „Žalgiriui“ atstovavau kelis metus, tačiau gerai pasiruošėme tarpsezonyje, šiandien puikiai kovojome dėl kiekvieno kamuolio, visi futbolininkai atidavė maksimumą ir tikrai džiaugiuosi už kiekvieną komandos narį“, – sakė naudingiausias dvikovos futbolininkas.

Pastaruoju metu „Panevėžys“ ima vieno grando skalpą po kito – praėjusiais metais jie „Hegelmann LFF taurės“ finale nugalėjo Marijampolės „Sūduvą“, o šį sykį mače dėl trofėjaus palaužė ir „Žalgirį“.

Kaip kalbėjo pats Elivelto, tai nulemia ne vienas konkretus komponentas.

„Turime gerą komandą, gerą trenerį, mes tobulėjame kiekvieną dieną ir kiekvienose rungtynėse. Man ši grupė yra labai ypatinga, čia jaučiuosi labai patogiai, tai yra kažkas, ko šiuo metu noriu. Manau, kad galime nuveikti gerų dalykų. Norime žaisti savo futbolą, treneris nuo mūsų spaudimą ir tai labai matosi aikštėje, kai galime žaisti savo žaidimą, valdyti kamuolį ir nebijoti varžovų“, – teigė futbolininkas.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS