Neįgaliesiems

S. Alsys: merginos čempionatą pasitinka geros nuotaikos

Pernai moterų komandos vyriausiojo trenerio vaidmenyje debiutavęs ir bronzos medalius iškovojęs Simonas Alsys pasidalino mintimis, kaip neįprastomis sąlygomis vykdė pasiruošimą penktajam moterų A lygos sezonui, skelbiama „Bangos“ svetainėje.

– Pasiruošimą šių metų sezonui sujaukė šalyje paskelbtas karantinas. Kaip išnaudojote laiką, kol negalėjote sportuoti su komanda?

– Tai buvo puiki proga merginoms išsigydyti smulkias traumas. Karantino metu mūsų merginos treniravosi individualiai. Tokios trukmės priverstinė pertrauka sportininkus tik labiau motyvuoja sugrįžti į aikštę.

– Nuo balandžio 30 d. buvo atnaujintos komandinės treniruotės. Kaip vertini mėnesį trukusį pasiruošimą?

– Mano nuomone, mūsų komandai karantinas išėjo į naudą, kadangi turėjome daugiau laiko ir žaidėjų tinkamai pasiruošti. Nuo balandžio 30 dienos pradėjome kryptingą pasiruošimą A lygos startui ir šiuo metu esame pasiruošę.

– Paskutines rungtynes komanda žaidė kovo pradžioje. Kaip teko kompensuoti varžybinę veiklą?

– Atnaujinus pilnavertį treniruočių procesą nesužaidėme nei vieno kontrolinio susitikimo. Merginoms buvo paskirtos užduotis, analizuojant iš anksto paruoštą video medžiagą.

– Šiais metais „Bangos“ merginoms jubiliejinis 5 sezonas aukščiausioje lygoje. Kokiomis nuotaikomis jį pasitinkate?

– Merginos čempionatą pasitinka geros nuotaikos, išsiilgusios futbolo. Džiugu, kad čempionate varžysis 6 ekipos. Malonu, kad bendru susitarimu pavyko išvengti čempionato formato pakeitimų – varžybos vyks 4 ratų sistema. Smagu, kad dėl karantino už Gargždų ribų besimokančios merginos sugrįžo namo ir treniravosi su mūsų komanda. Šiais metais komandą papildė dvi jaunimo rinktinėms atstovaujančios merginos – Austė Bernotaitė ir Dovilė Dockaitė, tačiau neišvengėme ir praradimų – Laura Ubartaitė ir Agnė Bondarenko nutarė pailsėti nuo futbolo.

„Bangos“ merginų komanda sezoną pradeda jau trečiadienį, birželio 3 dieną, 20 valandą Gargždų miesto stadione dvikova su šalies čempionėmis Šiaulių „Gintra-Universitetu“.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS