Neįgaliesiems

S. Kerla: „Atsiperka tai, kad jau ilgai žaidžiame kartu“

Marijampolės „Sūduva“ per A lygos 4 turo rungtynes išvykoje 3:1 nugalėjo Vilniaus „Riterius“, o prie komandos pergalės svariai Semiras Kerla, rašoma Lietuvos čempionų svetainėje.

Tik prieš savaitę į Lietuvą sugrįžęs bosnis pelnė įvartį ir atliko rezultatyvų perdavimą. „Buvo sunkoka žaisti po 3 mėnesių pertraukos, nors visą laiką treniravausi individualiai. Vis dėlto tai nėra tas pats, kas komandinės treniruotės, – įspūdžiais dalinosi S. Kerla. – Žaisti jau galiu, bet dar daug ką reikia pagerinti.“

Per rungtynes su „Riteriais“ marijampoliečiai visus įvarčius pelnė po standartinių padėčių: dukart po kampinio ir kartą po kamuolio įmetimo iš užribio.

Prie visų įvarčių prisidėjo Andro Švrljuga, pirmaujantis A lygoje pagal atliktų rezultatyvių perdavimų skaičių (4). S. Kerla ir Josipas Tadičius smūgiais galva pasižymėjo po tiesioginių A. Švrljugos perdavimų, o kartą kroato iš užribio įmestą kamuolį S. Kerla nukreipė įvartį pelniusiam Mihretui Topčagičiui.

„Tai yra tie patys deriniai iš ankstesnių metų, visi varžovai stengiasi nuo jų apsiginti, bet jie vis dar veikia. Labai smagu, kai veikia tai, ką tobulini treniruotėse ilgą laiką, – sakė S. Kerla. – Mes visi kartu žaidžiame jau gana daug laiko, tad tai atsiperka. Vienas kitą mes suprantame geriau nei varžovai, tarpusavio supratimas mums nėra problema. Šiek tiek sunkumų yra dėl fizinio pasirengimo, turime keletą naujų žaidėjų, kuriems reikia įsilieti į komandą, tačiau neabejoju, kad du kiekvienomis rungtynėmis žaisime vis geriau.“

Birželio 20 d. 19 val. „Sūduvos“ laukia didžiausias išbandymas – į Marijampolės „Hikvision“ areną atvyks Vilniaus „Žalgiris“. Visas ketverias žaistas rungtynes laimėjusi „Sūduva“ šiuo metu pirmauja A lygoje, o vieną pralaimėjimą patyręs „Žalgiris“ užima antrąją vietą.

„Neturėsime diskvalifikuoto Domagojaus Pušičiaus, tad treneriui reikės surasti kitą sprendimą, – apie artėjančią dvikovą kalbėjo S. Kerla. – Jie atvyksta į mūsų aikštę, stadione jau galės būti daugiau žiūrovų, kurie mums labai padeda, tad visi privalomai yra mūsų pusėje. Svarbiausia, kad aikštėje gerai darytume tai, kas nuo mūsų priklauso.“

„Sūduvos“ ir „Žalgirio“ rungtynes galės stebėti tik visų tipų „Sūduvos“ sezono kortelių savininkai, bilietais prekiaujama nebus.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS