Neįgaliesiems

S. Mammadovas nebetreniruos Lietuvos paplūdimio futbolo rinktinės

Lietuvos vyrų paplūdimio futbolo rinktinėje – permainos. Abipusiu sutarimu priimtas sprendimas dėl Sahibo Mammadovo pasitraukimo iš šios rinktinės vyriausiojo trenerio pareigų.

Specialistas iš Azerbaidžano vadovavo Lietuvos rinktinei nuo 2019 metų. S. Mammadovui pasitraukus iš vyriausiojo trenerio pareigų, artimiausiu metu bus skelbiamas konkursas šioms pareigoms užimti.

„Su Lietuvos futbolo federacija turėjau sklandų bendradarbiavimą, o pernai pasiekėme tikrai puikių rezultatų Europos čempionato B divizione, iškovojus kelialapį į aukštesnį divizioną. Pastaruoju metu patyriau didelį darbo krūvį, tad priėmiau sprendimą, kad reikia skirti laiko ir asmeniniam poilsiui. Vakar pranešiau federacijos atstovams apie sprendimą pasitraukti iš trenerio pareigų, turėjome pozityvų pokalbį. Palinkėjau kuo geriausios kloties, tikiuosi, kad netrukus bus surastas naujas treneris ir paplūdimio futbolo bendruomenė sulauks gerų žinių“, – pakomentavo Sahibas Mammadovas.

„Lietuvos futbolo bendruomenės vardu norėčiau padėkoti Sahibui Mammadovui už atliktą darbą mūsų šalies paplūdimio futbolo srityje. Per pastaruosius metus vyko ženklus paplūdimio futbolo augimas tiek Europos, tiek globaliu lygmeniu, tad skirsime ir toliau dėmesį Lietuvos paplūdimio futbolo rinktinei, kad ji išliktų konkurencinga. Gerbiame trenerio sprendimą pasitraukti iš pareigų dėl asmeninių priežasčių bei linkime Sahibui ateityje prisidėti toliau prie šios sporto šakos plėtojimo“, – sakė LFF prezidentas Edgaras Stankevičius.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS