Neįgaliesiems

S. Mammadovas: „Paplūdimio futbolas pražangų nemėgsta“

Lietuvos paplūdimio futbolo rinktinė vienodu rezultatu 2:3 pralaimėjo Danijai ir Kazachstanui bei baigė pasirodymą atrankoje į pasaulio paplūdimio futbolo čempionatą.

Portugalijos Nazare mieste vykusiame turnyre lietuviai net keturis iš šešių įvarčių praleido po standartinių situacijų.

„Gali nepasisekti perdavimas, gali nepasisekti smūgis, tačiau paplūdimio futbolas pražangų nemėgsta. Mes per dvejas rungtynes prasižengėme net vienuolika kartų, o tai yra neatleistina. Aišku, reikia suprasti, kad mes net dvejus metus neturėjome nei vienų oficialių rungtynių. Žinojau, kad praktikos stoka mums pakiš koją, tačiau netikėjau, kad pakiš taip stipriai“, – sakė rinktinės vyriausiasis treneris Sahibas Mammadovas.

Atranka į pasaulio čempionatą Lietuvos rinktinei buvo svarbiausias pasiruošimo etapas liepos pabaigoje Moldovoje prasidėsiančiam Europos B diviziono čempionatui. Ten su savo auklėtiniais S. Mammadovas tikisi pakliūti į superfinalą bei iškovoti teisę kitąmet rungtis A divizione.

„Šis tikėjimas nėra iš oro. Mes Portugalijoje žaidybine prasme nenusileidome nei kazachams, nei danams. Pasikartosiu, kad mums nepasisekė tik dėl koncentracijos dalykų, kurie lėmė pražangas, o jos – praleistus įvarčius.

Pražanga paplūdimio futbole reiškia baudinį. Tuo pačiu, bandantis realizuoti baudinį žaidėjas visada turi pranašumą prieš varžovų vartininką. Neabejoju, kad Moldovoje mūsų vaikinų koncentracija bus kitokia. Nors Portugalijoje ir pralaimėjome, tačiau patirtį gavome neįtikėtinai didelę“, – komentavo S. Mammadovas.

Rungtynėse prieš Daniją Lietuvos rinktinei įvarčius pelnė Arnas Levonauskas ir Mantas Makutunovičius. Dar po dienos akistatoje prieš Kazachstaną pasižymėjo Aivaras Meškinis ir A. Levonauskas.

Europos B diviziono čempionatas Moldovoje bus surengtas liepos 28 – rugpjūčio 1 dienomis. Iki jo paplūdimio futbolo rinktinės žaidėjų laukia du Lietuvos čempionato etapai – liepos 6 dieną Kupiškyje ir liepos 24 dieną – Ignalinoje.

Rungtynių statistikos 

Lietuva – Danija 2:3 (0:1, 1:1)

Nazarės paplūdimio 2-oji aikštė

Teisėjas – Ingilab Mammadov (Azerbaidžanas) 

Įvarčiai: 16 min. Mantas Makutunovičius, 31 min. Arnas Levonauskas (Lietuva); 3 min. Rædkjær, 31 min. Levin, 32 min. Damm (Danija) 

Įspėti: 15 min. Mantas Makutunovičius, 21 min. Saimonas Vitkauskas (Lietuva) 

Kazachstanas – Lietuva 3:2 (0:0, 3:0)

Nazarės paplūdimio 2-oji aikštė

Teisėjas – Wilson Castanheira Soares (Portugalija) 

Įvarčiai: 15 min. Viktor Čornyj, 20 min. Igor Demeško, 21 min. Timur Jeršin (Kazachstanas); 29 min. Aivaras Meškinis, 31 min. Arnas Levonauskas (Lietuva)

Įspėti: 27 min. Igor Demeško (Kazachstanas); 18 min. Lukas Drąsutis, 21 min. Arnas Levonauskas (Lietuva)

Lietuvos vyrų paplūdimio rinktinės sudėtis: Modestas Petrauskas, Audrius Plytnikas, Aivaras Meškinis, Mantas Makutunovičius, Paulius Giedraitis, Lukas Drąsutis, Redas Graičiūnas, Vasilij Novičkov, Saimonas Vitkauskas, Arnas Levonauskas.

SUSIJUSIOS NAUJIENOS

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS