Neįgaliesiems

S. Mammadovas: „Tokioje situacijoje atsiduriu pirmą kartą“

Lietuvos vyrų paplūdimio futbolo rinktinė užėmė 11 vietą Moldovoje vykusiose Europos čempionato B diviziono varžybose.

Lietuvos rinktinė šiemet susidūrė su iššūkiais, sutrukdžiusiais pasiekti aukštesnę poziciją. Mūsiškiai pralaimėjo Danijos (3:12), Latvijos (4:4, po baudinių 2:4), Turkijos (1:3), Norvegijos (1:2) rinktinėms, o paskutinę varžybų dieną nugalėjo Maltos rinktinę (9:4).

Šio turnyro pozityvia žinia tapo Manto Makutunovičiaus patekimas tarp trijų rezultatyviausių žaidėjų, per 5 rungtynes įmušus 7 įvarčius.

Rinktinės vyriausiasis treneris Sahibas Mammadovas po paskutinių rungtynių pasidalino savo mintimis apie iškeltus tikslus nepateisinusį žygį turnyre.

„Rungtynėse su Malta, pagaliau, žaidėme kaip komanda. Garantuoju, kad jei visas rungtynes būtumėm žaidę taip, mes turėtumėm kelialapį į A divizioną. Kodėl nežaidėme? Atsakymo į šį klausimą dar neturiu, bet galiu konstatuoti, kad Turkija, prieš kurią mes dar pirmavome trečiojo kėlinio viduryje, šiandien kovoja dėl B diviziono nugalėtojo titulo.

Aš net nežinau, ar paskutinė pergalė pakėlė nuotaiką. Galiu pasakyti tik tiek, kad ši pergalė parodė, kokie geri mes galime būti. Maltos rinktinė yra žymiai geresnė už Norvegijos, kuriai šeštadienį pralaimėjome.

Grįžtant prie klausimo, kas nutiko? Viena priežasčių – pasiruošimas. Deja, mūsų rinktinės žaidėjai nėra profesionalai, todėl ne visada pavyksta suderinti darbą ir treniruotes.

Dar viena priežastis – žaidėjų trūkumas. Vis tik, mūsų komandai tokie žaidėjai kaip Aivaras Meškinis, Aleksandras Lebedevas, Pavelas Smolkovas ir Vasilijus Novičkovas yra svarbesni, nei galvojau.

Per visą savo karjerą tokioje situacijoje atsiduriu pirmą kartą. Norėčiau, kad tuo pačiu tai būtų paskutinis kartas“.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS