Neįgaliesiems

S. Mikoliūnas prieš startą Europoje: „Susikaupimas – maksimalus, būtina laimėti“

Artėjančios kovos Europoje – gera proga Vilniaus „Žalgirio“ komandai į antrą planą nustumti sunkumus vietiniame fronte ir atstatyti pasitikėjimą savo jėgomis. Tačiau dėl neįprasto varžybų formato atsipalaiduoti nėra kada – vienerios rungtynės gali lemti sezono Europoje pabaigą.

„Žalgiris“ iki rugpjūčio pradžios laimėjo 7 kartus iš eilės, bet paskutiniu metu suklupo Marijampolėje ir neįveikė „Riterių“ komandos.

„Kalbant apie paskutines rungtynes, žinoma, liko kartėlis. Tos rungtynės paliko neigiamą foną, nes praradome du taškus. Du kartus buvome priekyje, buvo raudonų kortelių. Buvo pakankamai emocingos rungtynės. Dabar turime ikia pamiršti čempionato reikalus ir psichologiškai atsistatyti, „išsivalyti“ galvas, po truputį susitelkti ties Estijos komanda ir Europos lyga“, – sakė komandos treneris Aliaksejus Baga.

„Neapsikrausime sau galvų dėl A lygos paskutinių 2 rungtynių. Visa tai reikia užmiršti. Susitelkti į artėjančias rungtynes“, – tikino saugas Saulius Mikoliūnas.

„Paide LM“ komanda – Europos turnyrų debiutantė, platesniam futbolo mėgėjų ratui mažiau pažįstama ekipa. Visgi įvertinti šią komandą „žalgirio“ treneriai galėjo pagal paskutinius pasirodymus Estijos čempionate, kur „Paide“ žengia trečioje vietoje ir nedaug atsilieka nuo antrosios.

„Informacijos apie varžovus yra pakankamai. Jie turi patyrusių žaidėjų, gero meistriškumo legionierių. Mūsų laukia sunkios rungtynės. Tai Europos lyga, kitas turnyras, visi žūtbūt nori patekti kuo toliau, žaisti geruose stadionuose, prieš gerus varžovus“, – sakė treneris.

Dėl COVID-19 pandemijos praėjusio sezono UEFA turnyrų lemiamose varžybose ir šio sezono atrankos etapuose žaidžiamos ne dvejos rungtynės, kaip įprasta, o vienerios. Tad nugalėtojui išaiškinti gali prireikti ir pratęsimo ar 11 metrų baudinių.

„Jau matėme ir didelių rezultatų, ir itin didelę klaidos kainą. Turime susikaupti šimtu procentų. Taip jau išėjo, kad žaisime tarpusavyje tik kartą. Reikia žaisti ir laimėti tas rungtynes, patekti toliau. Žaisime namie, ir nors savo aistruolių nebus, turime parodyti dvigubą energiją“, – kalbėjo A. Baga.

„Negalime daryti vaikiškų klaidų, turi būti maksimalus susikaupimas ir nusiteikimas. Tikime savo jėgomis, žinome, kad turime daug gerų žaidėjų. Bet svarbiausia tą visą atnešti į aikštę ir kiekvienam atsiduoti 100 procentų net ir daugiau. Tada turėtume pasiekti pergalę. Mums būtina laimėti šitas rungtynes“, – pabrėžė S. Mikoliūnas.

UEFA sprendimu visos tarptautinės rungtynės kol kas rengiamos be žiūrovų – nepriklausomai nuo šalies pasirinkimo.

„Labai gaila kad nebus žiūrovų. Tai mums kaip šventė, Europos lygos susirenka tikrai daug žiūrovų. Tada ir komandai visai kitaip, papildomas žaidėjas duoda impulsą ir geresnę emociją. Gaila kad jų nebus, bet tokia situacija. Vis tiek gerai, kad žaidžiame namuose“, – teigė S. Mikoliūnas.

„Žalgirio“ ir „Paide LM“ rungtynes bus galima stebėti tiesiogiai per DELFI TV ketvirtadienį nuo 20 val.

FK Žalgiris informacija;

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS