Neįgaliesiems

S. Paulius: „Po dviejų pralaimėjimų privalėjome laimėti“

Ketvirtojo A lygos turo rungtynėse „Kauno Žalgiris“ rezultatu 2:0 įveikė FK „Panevėžys“ ir į savo sąskaitą įsirašė antrą pergalę sezone, rašoma „Kauno Žalgirio“ svetainėje.

Vis tik, Kauno komandos stovykloje pozityvo buvo ir ne vien dėl pergalės – pirmą įvartį sezone įmušė Simonas Urbys, o po itin ilgos pertraukos oficialiose rungtynėse žaidė po traumos pasveikęs Simonas Paulius.

„Po traumos oficialių rungtynių buvau nežaidęs apie pusantrų metų, todėl labai norėjosi sugrįžti ir pajausti žaidimą. Malonu, kad gavau šansą. Jaučiausi gerai, jokių trukdžių nebuvo“, – po rungtynių Žalgiris.lt pasakojo S. Paulius.

Futbolininko nuomone, rungtynės su „Panevėžiu“ komandai praėjo puikiai. Šiek tiek prasčiau jis įvertino antrojo kėlinio pradžią.

„Žaidėme labai užtikrintai, laikėme kamuolį ir labai norėjome laimėti, nes po tų dviejų pralaimėjimų privalėjome laimėti. Žaidėme gerame lygyje, kūrėme progas. Antrame kėlinyje buvome šiek tiek sustoję, tačiau vėliau vėl perėmėme iniciatyvą“, – svarstė saugas.

Po keitimo dar pirmame kėlinyje į aikštę žengęs S. Urbys iškart pateko į nelabai malonią situaciją ir po susidūrimo su kamuoliu likusią rungtynių dalį žaidė ne visai gerai matydamas. Vis tik, tai nesutrukdė antrojo kėlinio metu įvarčiu įtvirtinti kauniečių pergalės.

„Pirmame kėlinyje laikėmės savo plano, turėjome gerų momentų, bet nepavyko jų išnaudoti. Labai džiugu, manau, kad pergalė pasiekta pelnytai,“ – teigė nuo praėjusio sezono klube žaidžiantis futbolininkas.

Rungtynėms einant į pabaigą S. Urbys kamuolį į vartus pasiuntė galva po puikaus Grato Sirgėdo perdavimo.

„Auksinis perdavimas – atsidūriau laiku ir vietoje, viskas tiesiog gerai sukrito“, – įvarčiu pasidžiaugė komandos narys.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS