Neįgaliesiems

S. Petravičienė: „Darysime viską, kad rezultatas būtų kuo geresnis“

Lietuvos moterų rinktinės jau penktadienį laukia priešpaskutinis iššūkis kitų metų pasaulio čempionato atrankoje – lietuvės namuose priims Rumunijos komandą.

Dvikova Vilniaus LFF stadione startuos 19 valandą (nemokamus kvietimus atsiimti galite čia), taip pat rungtynes tiesiogiai stebėti bus galima Lietuvos futbolo YouTube kanalu.

Į rinktinę po šiokios tokios pertraukos grįžusi Simona Petravičienė teigė, kad džiugu vėl prisijungti prie nacionalinės komandos.

„Džiaugiuosi, kad galėjau prisijungti, kad spėjau sugrįžti po traumos. Nuotaikos – geros, kaip visada susirinkus į stovyklą, laukiame rungtynių, rimtai ruošiamės ir tikimės gerų rezultatų“, – teigė žaidėja.

Praėjusiame atrankos mače, kuriame S. Petravičienės nebuvo, lietuvaitės išvykoje lygiosiomis išsiskyrė su Moldovos komanda. Futbolininkės teigimu, toks rezultatas buvo apmaudus, tačiau dabar yra gera proga reabilituotis.

„Gaila, manau, kad galėjome sužaisti geriau, bet tikiuosi, kad dabar reabilituosimės po tų rungtynių ir sužaisime geresnes“, – akcentavo ji.

Pirmasis varžovas – Rumunijos rinktinė, kuri dar nepraranda galimybių pakovoti dėl patekimo į pagrindinį čempionato etapą.

„Rumunės tikriausiai bus stipresnės varžovės už kroates, jau teko su jomis rungtyniauti, tikrai kovingos, agresyvios, žaidžia greitą futbolą. Bus sudėtinga, bet mes galime ir darysime viską, kad rezultatas būtų kuo geresnis“, – mintimis apie pirmąjį iš dviejų iššūkių dalinosi futbolininkė.

Pastaruoju metu rinktinėje savo vietą atranda ne viena jauna žaidėja, bet S. Petravičienės teigimu, didelio skirtumo tai nesudaro, mat visos kovoja dėl to paties tikslo.

„Aišku, tų vardų rinktinėje daug pasikeitė, nesijaučia, kad jos yra jaunesnės, didelio išskirtinumo nėra. Vienos žaidėjos išeina, kitos – ateina, bet didelio skirtumo, kad kažkas būtų ryškiai pasikeitę, nėra“, – teigė ji.

Taip pat ji pasidalino įspūdžiais apie prieš kelias savaites pasibaigusią futbolo šventę – Europos moterų čempionatą Anglijoje, kurioje triumfavo šeimininkių rinktinė.

„Didžiulis renginys, aišku, stebėjome, smagu matyti, kad žmonės masiškai renkasi į stadionus ir norėtųsi, kad ir Lietuvoje ateitų pasižiūrėti ne tik „Žalgirio“ kovų Europos turnyruose, bet ir moterų rinktinės rungtynių“, – vylėsi pašnekovė.

**********

Moterų rinktinės rugsėjo mėnesio tvarkaraštis

Rugsėjo 2 diena (penktadienis), 19 val., LFF stadionas: Lietuva – Rumunija (nemokami kvietimai).

Rugsėjo 6 diena (antradienis), 19 val., LFF stadionas: Lietuva – Kroatija (nemokami kvietimai).

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS