Neįgaliesiems

S. Širmelis: „Tokie varžovai baudžia už menkiausias klaidas“

Marijampolės „Sūduvos“ vyriausiasis treneris Saulius Širmelis po rungtynių su Tel Avivo „Maccabi“ sakė, kad komandai nepavyko įgyvendinti idėjų, kuriomis buvo paremtas žaidimo planas.

 

Pirmajame kėlinyje marijampoliečiai buvo nusiteikę kantriai gintis ir laukti galimybių kontratakose. Deja, nepаvyko išlaikyti savo vartų sausų, o varžovai „Sūduvai“ jokių progų surengti pavojingesnes atakas nesuteikė.

„Pirmajame kėlinyje svarbiausia buvo drausmė. Nepamesti pozicijų ir laukti galimybių, bet visiškai nesisekė pradėti atakų. Buvo nemažai situacijų, kai gynėjams tereikėjo pasinaudoti jiems varžovų atiduotu kamuoliu, retomis dovanėlėmis, kai varžovai klydo. Gal išgąstis, gal dar kas, sunku pasakyti, bet tai virsdavo tiesiog kamuolio mušimu į priekį. Tokio kamuolio joks puolėjas nesustabdys, visiškai nesisekė pradėti atakų nuo gynėjų“, – sakė „Sūduvos“ treneris.

Antrajame kėlinyje Lietuvos čempionai ėmė žaisti atviresnį futbolą, anksčiau pasitikti varžovus, tačiau paties sukelti didesnės grėsmės prie „Maccabi“ vartų vis tiek nepavyko, o svečiai pasižymėjo dar dukart.

„Jau nebebuvo ko bijoti, bet vėl viskas tas pats: eidamas pirmyn – atsiveri. Trūksta mums žaidėjų, su kuriais galėtume viduryje atakuoti, stipriai gintis, – kalbėjo S. Širmelis. – Varžovas buvo ženkliai pajėgesnis. Mes kartais ir Lietuvoje atvirą futbolą nelabai sėkmingai žaidžiame, o čia už kiekvieną menkiausią klaidą gali nubausti. Pirmi du įvarčiai ir buvo dvi pirmosios geros varžovų progos įmušti.“

Kitas rungtynes „Sūduva“ turėtų žaisti rugsėjo 11 d. Tai turėtų būti LFF taurės turnyro ketvirtfinalio mačas su „Vilniaus Vyčiu“.

„Turėsime pertrauką, kažkokią galimybę pagerinti fizinę formą. Rungtynės A lygoje vyko kas keletą dienų, Čempionų lygoje – kas savaitę, tad nebuvo galimybių gerinti fizinį pasirengimą. Plaukėme su tuo bagažu, kurį turėjome po karantino, – sakė treneris. – Galbūt ir vieną, kitą naują žaidėją turėsime. Kol kas virusas pristabdęs rinką, iš daugybės šalių žaidėjai tiesiog negali atvažiuoti. Europoje dar nesibaigė perėjimų langai, tad ir žaidėjai dar laukia kitų pasiūlymų. Bet klubo vadovybė paieškas tęsia.“

FK Sūduva informacija;

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS