Sakartvele – dramatiškas U17 rinktinės pralaimėjimas paskutinėmis minutėmis

Lietuvos vaikinų iki 17 metų rinktinė šeštadienį sužaidė antrąsias savo rungtynes Sakartvele vykstančiame Europos čempionato atrankos mini turnyre.

Antroje dvikovoje lietuvaičiai 0:1 (0:0) paskutinėmis mačo minutėmis nusileido Austrijos komandai. Primename, kad pirmame mače lietuviai 1:4 pralaimėjo danams, o turnyrą antradienį užbaigs susitikimu su šeimininke Sakartvelo komanda.

Šeštadienio rungtynėse veiksmas kone visą laiką klostėsi lygiai – abi komandos atliko panašiai smūgių tiek link vartų, tiek į vartų plotą, tačiau įvartis nekrito.

Likus žaisti apie 10 minučių, Austrijos rinktinė gavo galimybę mušti baudinį, tačiau jo realizuoti jiems nepavyko.

Kai jau atrodė, kad rungtynės ir baigsis nulinėmis lygiosiomis, pirmą pridėtą antro laiko minutę Austrijos septyniolikmečiams pavyko įmušti vienintelį įvartį ir taip iškovoti svarbią pergalę.