Neįgaliesiems

Salės futbolo Čempionų lygos atranka – Jonavoje

UEFA salės futbolo (futsalo) Čempionų lygos atrankos turnyras rugpjūčio 27 – rugsėjo 2 dienomis vyks Jonavos arenoje. Kauno „Vyčio” klubas dėl kelialapio į kitą varžybų etapą kovos su trimis pajėgiais Europos klubais.

Preliminariojo UEFA futsalo Čempionų lygos etapo F grupėje žais Kauno „Vyčio”, „ZVV Hovocubo” (Nyderlandai), „Reading” (Anglija) ir „S.S. Murata” (San Marinas) ekipos.

 

Atrankos turnyro tvarkaraštis

Rugpjūčio 28 d. (antradienis)

16.30 val. „ZVV Hovocubo” – „S.S. Murata”

19 val. FK „Vytis” – „Reading”

Rugpjūčio 29 d. (trečiadienis)

16.30 val. „Reading” – „ZVV Hovocubo”

19 val. FK „Vytis” – „S.S. Murata”

Rugpjūčio 31 d. (penktadienis)

16.30 val. „S.S. Murata”- „Reading”

19 val. „ZVV Hovocubo” – FK „Vytis”

Atrankos grupės nugalėtojai keliaus į B srautą, kurio varžybos vyks rugsėjį. Jei „Vytis” laimės savo grupę, jis keliaus į Slovakiją, kur lietuvių varžovai bus Nachičevanės „Araz” (Azerbaidžanas) ir atrankos E grupės laimėtojai. Šioje grupėje Skopjėje (Makedonija) žais vietos „FMK Veles”, „FC Valletta” (Malta), „FutSamba Naas” (Airija) ir „FC Cosmos Tallinn” (Estija).

Tuo tarpu atrankos į pirmąsyk rengiamą moterų salės futbolo (futsalo) UEFA Europos čempionatą („Futsal EURO 2019”) turas rugpjūčio 22—24 dienomis vyks Prienuose. Jame naujai formuojama Lietuvos rinktinė kovos dėl kelialapio į kitą atrankos etapą su Suomijos ir Slovakijos nacionalinėmis ekipomis.

Lietuva taip pat siekia teisės surengti 2020 metų pasaulio salės futbolo čempionatą. FIFA sprendimas kam bus patikėta rengti IX pasaulio salės futbolo čempionatą turi būti paskelbtas šių metų rudenį. Pagrindiniais Lietuvos konkurentais laikomi Japonija ir Iranas. 

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS