Neįgaliesiems

Salės futbolo rinktinės vartininkas E. Žagaras: „Kiekvieno žaidėjo svajonė yra žaisti pasaulio čempionate“

Lietuvos salės futbolo rinktinės šįvakar laukia antroji kova pasaulio salės futbolo čempionate – mūsiškiai Kauno arenoje 20 valandą susitiks su Kazachstano futbolininkais.

Bilietus į šias ir visas kitas pasaulio čempionato rungtynes galite įsigyti paspaudę čia. Primename, kad galioja specialus nuolaidos kodas 50OFF, su kuriuo bilietus įsigyti galite su 50 procentų nuolaida.

Pirmosiose čempionato rungtynėse su Venesuela lietuviai tik po labai atkaklios kovos pralaimejo 1:2, o tame susitikime mūsiškius nuo įvarčių ne sykį gelbėjo vartininkas Egidijus Žagaras.

Trenerių štabo sprendimu pagrindiniu vartininku buvęs žaidėjas bent kelis kartus rinktinę apsaugojo nuo itin pavojingų smūgių ir darė viską, kad lietuviai galėtų kautis dėl taškų.

„Visa komanda labai laukė šio čempionat, treniruojamės, stengiamės ir norime parodyti kuo geresnius rezultatus. Tikriausiai kiekvieno žaidėjo svajonė yra žaisti pasaulio čempionate. Vaikystėje turėjau tokią mintį, kad gal kažkada pavyks ir tai virsta realybe“, – interviu teigė  futbolininkas.

E. Žagarui rinktinėje konkurenciją sudaro dar du vartininkai – Ernestas Macenis bei Laurynas Glinskis. E. Žagaro teigimu, rinktinėje vyrauja gera konkurencija, kurios metu kažką išmoksta visi vartininkai.

„Turime vartininkų trenerį, kuris mums labai daug padeda, taip pat turime ir sveiką konkurenciją, visi norime ir kovojame dėl vietos startinėje sudėtyje. Visi vieni iš kitų mokomės bei padedame vienas kitam“, – akcentavo vartų sargas.

Iš Kaišiadorių kilęs vartininkas praeityje taip pat ilgai stovėjo ir didžiojo futbolo vartuose, tačiau, artėjant pasaulio čempionatui, pradėjo koncentruotis tik žaidimui salėje. Jis išskyrė kelis esminius skirtumus tarp didžiojo bei salės futbolo vartų.

„Vartų didumas, salės futbole yra daugiau veiksmo, didesnė atsakomybė. Tai yra dinamiškesnis žaidimas, salėje reikia didesnės reakcijos, lankstumo. Geriau – susikoncentruoti vienoje srityje ir žaisti ten“, – teigė vartininkas.

Daugiau jo minčių apie salės futbolo karjeros pradžią bei lūkesčius pasaulio čempionate – jūsų dėmesiui vaizdo įraše.

Palaikykite lietuvius rungtynėse – bilietus galite įsigyti paspaudę čia. Primename, kad su kodu 50OFF bilietus į rungtynes galėsite įsigyti su 50 procentų nuolaida. 

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS