Neįgaliesiems

„Samsung Galaxy Watch Active“ – naujas vardas Lietuvos vaikų ir jaunių futbolo padangėje

Nuo šių metų gegužės mėnesio prie Lietuvos vaikų ir jaunių ugdymo futbolo asociacijos (LVJUFA) prisijungia pasaulyje lyderiaujanti technologijų bendrovė „Samsung“.  

Pagal pasirašytą bendradarbiavimo sutartį, bendrovės prekės ženklas „Galaxy Watch Active“ tampa pagrindiniu LVJUFA rėmėju. Naujajame jaunimo futbolo sezone pagrindinėms varžyboms bus suteikti atnaujinti pavadinimai – „Samsung Galaxy Watch Active“ Elitinė jaunių lyga bei „Samsung Galaxy Watch Active“ Lietuvos vaikų lyga. 

„Didelis įvertinimas, kai toks pasauliniu mastu žinomas vardas prisideda prie Lietuvos jaunimo ugdymo ir tikimės, kad ši partnerystė tęsis ne vienerius metus. „Samsung“ yra moderni kompanija, labai tikiu šia partneryste ir galiu tik patvirtinti, kad į ją žiūrime atsakingai ir rimtai“, – kalbėjo LFF generalinis sekretorius Edgaras Stankevičius.

Tuo tarpu LVJUFA prezidentas Dainius Gudaitis tikisi, kad su naujo rėmėjo atėjimu šiais metais asociacija turės visas galimybes ne tik profesionaliai vykdyti jau tradicija tapusius renginius, tačiau bus visos galimybės organizuoti ir naujus projektus, skirtus jauniesiems futbolininkams. 

„Labai džiaugiuosi, kad tokios rimtos ir stiprios kompanijos kaip „Samsung“ prisijungia prie mūsų misijos ir kartu padės kelti Lietuvos vaikų ir jaunių futbolo lygį. Jau esame numatę ne tik gerinti vykdomų futbolo čempionatų kokybę, tačiau šią vasarą planuojame suorganizuoti vieną profesionaliausių iki šiol buvusių Lietuvoje futbolo stovyklą“, – lūkesčiais dalinosi D. Gudaitis. 

Asociacijos planuose yra daug nemažai renginių bei projektų, kurie Lietuvos vaikų ir jaunių futbolo lygmenį, tikimasi, kilstels į aukštesnį lygį. 

Pasaulyje pirmaujančios bendrovės „Samsung“ prekės ženklas „Galaxy Watch Active“ yra rinkos lyderis išmaniųjų laikrodžių srityje. Tai leis ne tik prisidėti prie projektų bei renginių, tačiau ir įsitraukti į sportuojančių vaikų ir jaunimo edukaciją apie sveikatos priežiūros svarbą bei propaguoti sveiko gyvenimo būdo svarbą sportuojančių vaikų tarpe. 

„Džiaugiamės galėdami prisidėti prie jaunosios kartos ugdymo ir pasiekimų sporte. Norime, kad jaunimo treniruotės, rūpinimasis savo sveikata ir gyvensena būtų kuo sklandesnis ir įdomesnis, todėl prie to prisidedame suteikdami ne tik finansinę paramą, bet ir naujausias bendroves kuriamas technologijas sveikatos ir judėjimo rodikliams stebėti“, – kalbėjo „Samsung Electronics Baltics“ vadovas Lietuvoje Simonas Skupas.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS