Neįgaliesiems

„Samsung Galaxy Watch“ EJL apžvalga (14-oji savaitė)

Rezervinė savaitė Elitinės jaunių lygos rungtynėms surengti buvo produktyviai išnaudota – žiūrovai antradienį ir šeštadienį išvydo vienuolika rungtynių.

[U15] Daugiausiai rungtynių buvo surengta safyro spalvos divizione. Vilniaus BFA, nugalėdama šiauliečius, pasinaudojo proga vienu tašku aplenkti „Žalgirį“ ir perimti pirmąją vietą. Klaipėdiečiams pergalė prieš „Vilnius Football Academy“ leido pakilti į turnyro trejetuką.

Apatinėje turnyro lentelės pusėje taip pat vyko intensyvi kova dėl galimybių pagerinti savo pozicijas. Svarbius tris taškus pelnė Elingo Najulio „hetriko“ vedama „Atmosfera“, Talentų FA-FK „Riteriai“ ir FA „Panevėžys“-PRSSG. Dvigubo išvykos rungtynių testo neišlaikė „Utenos Utenio“ ir „Vilnius Football Academy“ jaunuoliai.

[U16] Rubino spalvos divizione šįsyk įvyko net trys Vilniaus derbiai. Atkakliausiai susiklostė „Vilnius Football Academy“ ir Vilniaus BFA bendraamžių rungtynės – jose prireikė baudinių serijos, o šįkart revanšą pasiekė BFA vaikinai.

Solidžiu skirtumu savo varžovus įveikė „Žalgirio“ ir „Geležinio vilko“ futbolininkai. Šiuo metu turnyro lentelėje į stipriausiųjų šešetuką iš Vilniaus atstovų nepatenka tiktai Talentų FA-FK „Riteriai“.

[U18] Šią savaitę FK „Žalgiris“ tenkinosi pergale vieno įvarčiu skirtumu, tačiau jos užteko siekiant aktyviai dalyvauti kovoje dėl aukščiausios vietos.

FA „Tauras“ sužaidė dvejas rungynes su turnyro lentelės kaimynais, bet jas abi pralaimėjo – tiek išvykoje FC „Hegelmann“, tiek namuose prieš Klaipėdos FM bendraamžius.

 

EJL U15 diviziono 1 turo rezultatas: Talentų FA-FK Riteriai 2:0 FK Utenos Utenis.

EJL U15 diviziono 7 turo rezultatas: Klaipėdos FM 3:1 Vilnius Football Academy.

EJL U15 diviziono 8 turo rezultatai: FK Atmosfera 5:0 FK Utenos Utenis, FA Panevėžys-PRSSG 3:1 Vilnius Football Academy.

EJL U15 diviziono 11 turo rezultatas: Vilniaus BFA 2:0 FA Šiauliai-ŠSG.

EJL U16 diviziono 1 turo rezultatai: Vilnius Football Academy 0:0 (baud. 7:8) Vilniaus BFA, FK Žalgiris 6:0 A. Narbekovo FA, Talentų FA-FK Riteriai 0:3 VFA Geležinis vilkas.

EJL U18 diviziono 1 turo rezultatas: FK Žalgiris 1:0 Vilnius Football Academy.

EJL U18 diviziono 9 turo rezultatas: FA Tauras 0:5 Klaipėdos FM.

EJL U18 diviziono 13 turo rezultatai: FC Hegelmann 3:0 FA Tauras.

K. Paulausko nuotr.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS