Neįgaliesiems

„Samsung Galaxy Watch“ EJL apžvalga (20-oji savaitė)

Po žiemos pertraukos į rungtynių įkarštį grįžo visi trys „Samsung Galaxy Watch“ Elitinės jaunių lygos divizionai.

[U18] „Smaragdinio“ diviziono pirmas pavasarinis turas iškart nudžiugino dvejomis įspūdingomis rungtynėmis, kurias vainikavo baudinių serijos. Abejos kaip tik įvyko LFF Kauno treniruočių centro stadione – diviziono lyderiai panevėžiečiai pasiekė pergalę prieš „Be1 NFA“, o „Žalgiris“ įveikė „Hegelmann“.

Kitos rungtynės taip pat pasibaigė viešėjusių komandų pergalėmis. Tris taškus šiauliečiai pelnė Vilniuje, marijampoliečiai – Tauragėje, o Davido Serdynskio hetriko vedami klaipėdiečiai – Tauragėje. Prieš pat 17-ąjį turą iš čempionato pasitraukė „Garliavos“ komanda, tad jos susitikimas su jaunaisiais „Riteriais“ neįvyko.

[U16] Trys dvikovos surengtos šią savaitę, įtraukusios ir rubino spalvos divizione lyderiaujančias ekipas. „Žalgiris“ tik vieno įvarčio persvara laimėjo prieš „Vilnius Football Academy“, o antrą vietą užimanti „Be1 NFA“ pasismagino įvarčiais į alytiškių vartus.

Talentų FA-FK „Riteriai“ įveikė turnyro lentelės kaimynus panevėžiečius ir išsaugojo realiais galimybes pakilti iš devintos vietos į „top“ šešetuką, nuo kurio dabar skiria keturi taškai.

[U15] Sostinės derbyje „Žalgiris“ tik po baudinių serijos nugalėjo „Vilnius Football Academy“ bei nepasinaudojo proga susilyginti taškais su pirmaujančia BFA komanda. Į trečią vietą pakilo „Kauno Žalgirio“ FA, principinėje dvikovoje įveikdama marijampoliečius. Panevėžiečiai išvykoje ne tik nugalėjo jaunuosius „Riterius“, bet ir perėmė iš jų septintą vietą.

„Safyrinio“ diviziono komandų akistatoje, kurios potencialiai varžosi dėl išlikimo čempionate, „Utenos Utenis“ įveikė „Aidą“ bei pakilo į vienuoliktą vietą.

 

EJL U18 diviziono 17-ojo turo rezultatai: FA Tauras 1:2 Marijampolės FC, Kauno Žalgirio FA 1:5 Klaipėdos FM, Vilnius Football Academy 0:1 FA Šiauliai-ŠSG, Be1 NFA 1:1 (baud. 3:4) FA Panevėžys-PRSSG, FC Hegelmann 1:1 (baud. 3:4) FK Žalgiris.

EJL U16 diviziono 17-ojo turo rezultatai: Talentų FA-FK Riteriai 5:2 FA Panevėžys-PRSSG, Be1 NFA 7:1 FA Dainava, Vilnius Football Academy 1:2 FK Žalgiris.

EJL U15 diviziono 17-ojo turo rezultatai: Vilnius Football Academy 2:2 (baud. 3:4) FK Žalgiris, Kauno Žalgirio FA 3:0 Marijampolės FC, Utenos Utenis 4:1 FK Aidas, Talentų FA-FK Riteriai 0:2 FA Panevėžys-PRSSG.

Beatos Štampachovos nuotr.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS