Neįgaliesiems

„Samsung Galaxy Watch“ EJL apžvalga (29-oji savaitė)

Pajėgiausio Lietuvos jaunimo futbolo čempionato pastarasis turas buvo kupinas karštų įvykių. Kaitri savaitė buvo pažymėta rungtynėmis, kurios ženkliai pakeitė turnyrinę situaciją liko vos porai turų iki sezono finišo.

[U18] Dėl kelialapio į UEFA Jaunimo lygą besivaržančių komandų šansai pakito po šeštadienio rungtynių. Panevėžiečiams pavyko iš Šiaulių sugrįžti su pergale minimaliu skirtumu ir tai reiškia, kad FA „Panevėžys“-PRSSG išlaikė pirmą vietą, o šiauliečių atsilikimas nuo lyderių dabar siekia jau penkis taškus. Vilniaus ir Kauno žalgiriečių mūšyje savo pranašumą įrodė vilniečiai – pastarieji vos tašku tebeatsilieka nuo panevėžiečių.

Dėl žemesnių vietų žaidžiančių komandų grupėje pergales pasiekė viešėjusios komandos – marijampoliečiai išplėšė tris taškus Kaune, o „Vilnius Football Academy“ Tauragėje pasiekė pergalę po baudinių serijos.

[U16] Dideliu rezultatyvumu pasižymėjo rubino spalvos diviziono susitikimai. Aukštą pavarą antrajame kėlinyje įjungę „Žalgirio“ futbolininkai nustelbė A. Narbekovo FA bendraamžius ir sumažino atotrūkį nuo lyderiaujančios „Be1 NFA“ ekipos iki dviejų taškų. VFA „Geležinis vilkas“ po pergalės Vilniaus derbyje šoktelėjo į trečią vietą.

FK „Banga“ ir Klaipėdos FM pasiekė triuškinančias pergales ir tęsia ginčą dėl septintos vietos. Artimiausią savaitę paaiškės, ar FA „Šiauliai“-ŠSG komanda dar tebeturės šansą pakilti iš paskutinės vietos.

[U15] Centrinėse „Samsung Galaxy Watch“ Elitinės jaunių lygos 25-ojo turo rungtynėse, kurios buvo tiesiogiai transliuojamos iš Klaipėdos FM stadiono, pergalę pelnė Vilniaus BFA bei ištrūmė savo varžovus iš pirmosios vietos. Trečiąja vieta dabar dalinasi Kauno ir Vilniaus žalgiriečiai, atitinkamai įveikę marijampoliečius ir šiauliečius.

Dėl išlikimo čempionate kovojantis „Utenos Utenis“ išvykoje žaidė prieš „Vilnius Football Academy“ ir išsaugojo pergalingą persvarą, kuri leido pakilti į priešpaskutinę vietą. FK „Aidas“ patyrė pralaimėjimą Panevėžyje, tad dėl įvarčių santykio rodiklio smuktelėjo į turnyro lentelės apačią. Sekmadienį turą vainikavo septintoje vietoje įsitvirtinusios Talentų FA-FK „Riteriai“ ekipos pergalė Mažeikiuose.

EJL U18 diviziono (dėl 1–6 v.) 25-ojo turo rezultatai: FA Šiauliai-ŠSG 0:1 FA Panevėžys-PRSSG, FK Žalgiris 6:0 Kauno Žalgirio FA.

EJL U18 diviziono (dėl 7–11 v.) 25-ojo turo rezultatai: FC Hegelmann 1:2 Marijampolės FC, FA Tauras 0:0 (baud. 0:3) Vilnius Football Academy.

EJL U16 diviziono (dėl 1–6 v.) 25-ojo turo rezultatai: FK Žalgiris 8:0 A. Narbekovo FA, VFA Geležinis vilkas 2:0 Vilnius Football Academy.

EJL U16 diviziono (dėl 7–12 v.) 25-ojo turo rezultatai: FK Banga 7:0 FA Šiauliai-ŠSG, Talentų FA-FK Riteriai 0:5 Klaipėdos FM.

EJL U15 diviziono (dėl 1–6 v.) 25-ojo turo rezultatai: Kauno Žalgirio FA 5:1 Marijampolės FC, Klaipėdos FM 0:2 Vilniaus BFA, FK Žalgiris 4:1 FA Šiauliai-ŠSG.

EJL U15 diviziono (dėl 7–12 v.) 25-ojo turo rezultatai: FA Panevėžys-PRSSG 3:0 FK Aidas, Vilnius Football Academy 2:3 Utenos Utenis, FK Atmosfera 0:1 Talentų FA-FK Riteriai.

fkzalgiris.lt / Elvio Žaldario nuotr.

SUSIJUSIOS NAUJIENOS

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS