Neįgaliesiems

„Samsung Galaxy Watch“ EJL apžvalga (30-oji savaitė)

Elitinės jaunių lygos čempionų gretas papildė „Žalgirio“ šešiolikmečių komanda, dėl U15 diviziono sosto tebevyksta kova taškas į tašką, o U18 divizione atgimė intriga dėl antrosios vietos.

[U18] Šiame ture sėkmė šypsojosi tik svečiuose žaidusioms komandoms, o reikšmingą šuolį turnyro lentelėje atliko šiauliečiai, kurie laimėjo Garliavoje ir pakilo į trečią vietą.

Atgimė intriga dėl antros pozicijos: Talentų FA-FK „Riteriai“ pralaimėjo diviziono lyderiams klaipėdiečiams ir rizikuoja kitą savaitę būti aplenktai šiauliečių. „Kauno Žalgirio“ FA laimėjo Marijampolėje ir išsaugo šansą pakilti iš šeštos vietos.

[U16] Vienos iš turiningiausių šio sezono lygos rungtynių įvyko uostamiestyje. Klaipėdos FM džiaugėsi dviejų įvarčių persvara iki 35 minutės, bet po to panevėžiečiai atsakė keturiais įvarčiais iš eilės. Klaipėdiečiai dėjo pastangas grįžti į kovą, bet svečiai per pridėtą laiką įtvirtino savo pergalę. Armandas Pukevičius pasižymėjo hetriku.

FK „Žalgiris“ savo sirgalių akivaizdoje siekė pergalės prieš „Kauno Žalgirio“ FA ekipą, kurį būtų užtikrinusi titulą. Šią užduotį vilniečiai užtikrintai įvykdė, o Vakaris Berenta dar pirmo kėlinio metu atliko hetriką.

Grupėje dėl žemesnių vietų Marijampolės FC įveikė FC „Hegelmann“ bendraamžius, o „Vilnius Football Academy“ – jaunuosius „Riterius“.

[U15] Likus vos trims turams „safyriniame“ divizione verda intensyvios „BE1 NFA“ ir FK „Žalgiris“ ekipų lenktynės dėl pirmos vietos. Kauniečiai laimėjo „Geležinio vilko“ tvirtovėje, o sostinės žalgiriečiai namuose nustelbė klaipėdiečius.

Įdomi aplinkybė, kad tiesiogiai transliuotos FK „Banga“ ir Vilniaus BFA komandų rungtynės tapo vienintelės šią savaitę, kuriose prireikė baudinių serijos. Ją laimėjo BFA vaikinai ir jau artimiausiose rungtynėse gali užsitikrinti mažiausiai trečią vietą.

Įsimintiną individualų pasirodymą surengė panevėžietis Lukas Laimikis, kuris siaubė „Gintaro“ vartų prieigas ir įmušė šešis įvarčius. Turą užbaigė A. Narbekovo FA pergalė derbyje prieš Talentų FA auklėtinius.

EJL U18 diviziono II etapo 5-ojo turo rezultatai: Marijampolės FC 1:2 Kauno Žalgirio FAFK Garliava 0:4 FA Šiauliai-ŠSGTalentų FA-FK Riteriai 0:2 Klaipėdos FM.

EJL U16 diviziono II etapo 7-ojo turo (dėl 1–6 v.) rezultatai: Klaipėdos FM 3:6 FA Panevėžys-PRSSGFK Žalgiris 5:0 Kauno Žalgirio FA.

EJL U16 diviziono II etapo 4-ojo turo (dėl 7–10 v.) rezultatai: Vilnius Football Academy 2:1 Talentų FA-FK RiteriaiFC Hegelmann 0:3 Marijampolės FC.

EJL U15 diviziono II etapo 7-ojo turo (dėl 1–6 v.) rezultatai: VFA Geležinis vilkas 0:3 Be1 NFAFK Banga 1:1 (baud. 5:6) Vilniaus BFAFK Žalgiris 5:1 Klaipėdos FM.

EJL U15 diviziono II etapo 7-ojo turo (dėl 7–12 v.) rezultatai: FA Panevėžys-PRSSG 7:3 FK GintarasTalentų FA-FK Riteriai 0:3 A. Narbekovo FA.

Dariaus Andraikėno nuotr.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS