Neįgaliesiems

„Samsung Galaxy Watch“ EJL apžvalga (31-oji savaitė)

Šią savaitę buvo sužaisti keturi susitikimai prieš pat lemiamą čempionato turą. Didžiausią turnyrinę reikšmę turėjo Vilniaus BFA pergalė U15 amžiaus divizione, sugrąžinusi šią komandą į pirmą vietą.

[U16] Klaipėdiečiai kiek nelauktai savo stadione net penkių įvarčių skirtumu nusileido panevėžiečiams. Klaipėdos FM sezoną užbaigs aštuntoje diviziono vietoje, o FA „Panevėžys“-PRSSG pergalės atveju paskutiniame ture galėtų pakilti į devintą vietą.

[U15] Pagrindine šios savaitės dvikova tapo Vilniaus BFA ir „Kauno Žalgirio“ FA bendraamžių susitikimas. Abi komandos pretendavo į aukso medalius, tad visos žaidėjų jėgos buvo skirtos pelnyti tris taškus. Komandos per 50 minučių apsikeitė po įvartį. Nuo 57 minutės svečiai žaidė dešimtyje ir Vilniaus BFA neužtruko pasinaudojo galimybe atsiplėšti nuo varžovų. BFA dabar turi 36 taškus, Klaipėdos FM – 35 taškus, o FK „Žalgiris“ – 33 taškus.

Dvejas rungtynes per savaitę sužaidė FA „Panevėžys“-PRSSG ir pakilo kol kas į septintą vietą. Panevėžiečiai trečiadienį namie įveikė mažeikiečius, o šeštadienį po baudinių serijos nusileido „Vilnius Football Academy“ ekipai. Pastaroji finišavo dešimtoje diviziono pozicijoje.

EJL U16 diviziono (dėl 7–12 v.) 26-ojo turo rezultatas: Klaipėdos FM 0:5 FA Panevėžys-PRSSG.

EJL U15 diviziono (dėl 1–6 v.) 24-ojo turo rezultatas: Vilniaus BFA 3:2 Kauno Žalgirio FA.

EJL U15 diviziono (dėl 7–12 v.) 26-ojo turo rezultatas: FA Panevėžys-PRSSG 3:1 FK Atmosfera.

EJL U15 diviziono (dėl 7–12 v.) 27-ojo turo rezultatas: Vilnius Football Academy 2:2 (baud. 5:3) FA Panevėžys-PRSSG.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS