„Samsung Galaxy Watch“ EJL transliacijoje – marijampoliečių pergalė prieš „Žalgirį“

Kovo 4-ąją restartavo Elitinės jaunių lygos U18 diviziono sezonas. Pirmieji į aikštės žengė Marijampolės FC ir FK „Žalgiris“ komandų žaidėjai.

Tiesioginiame futbolas.tv eteryje žiūrovai išvydo permainingą komandų akistatą. Jau 5 susitikimo minutę buvo paskirtas baudinys į marijampoliečių vartus ir jį realizavo Nikita Pavlovskij. Nuo 30 minutės vilniečiai turėjo žaisti dešimtyje, raudoną kortelę pelnius Patrikui Matyžonokui.

Antrajame kėlinyje aikštės šeimininkai sugebėjo persverti rezultatą – 49 minutę pasižymėjo Elingas Jonavičius, o 86 minutę – Deivydas Zubavičius. Devintą vietą divizione užimanti Marijampolės FC įveikė pretendentus į medalius rezultatu 2:1.