Neįgaliesiems

„Saulės kraštas“ keičia pavadinimą ir nuo šiol vadinsis „Akmenės kraštu“

Dvejus metus trukęs bendradarbiavimas tarp Šiaulių ir Naujosios Akmenės salės futbolo komandų yra baigtas.

Šią savaitę Nepaprastųjų atvejų komitetas patvirtino „Saulės krašto“ prašymą pakeisti pavadinimą. Komanda namų rungtynes nuo šio sezono žais Naujojoje Akmenėje, o naujasis jos pavadinimas – „Akmenės kraštas“.

„Pripažinkime, kad „Saulės kraštas“ labiau asocijavosi su Šiauliais. Kadangi bendradarbiavimą su šiauliečiais baigėme, komandai norisi kurti savo veidą ir turėti savo identitetą. „Saulės kraštas“, deja, mūsų tikrojo veido nesukuria.

Kita vertus, žmonės prie „Saulės krašto“ jau buvo pripratę, todėl labai toli bėgti nuo šio pavadinimo irgi nenorėjome. Galiausiai priėjome išvados, kad nuo šiol žaisime „Akmenės krašto“ vardu“, – sakė Akmenės rajono sporto centro direktorius Mantas Mačius.

Paklaustas, dėl ko nutrūko bendradarbiavimas su šiauliečiais, M. Mačius neslėpė, kad tai susiję su infrastruktūra.

„Mes visi žinojome, kad jungtinė Šiaulių – Naujosios Akmenės komanda egzistuos tol, kol mūsų mieste tęsis arenos rekonstrukcija. Ji baigėsi, baigėsi ir bendradarbiavimas. Nuo šiol tai yra FK „Akmenė“ ir Akmenės rajono sporto centro bendradarbiavimo pagrindu sukurta komanda“, – sakė M. Mačius.

Per tarpsezonį komandoje keitėsi ne tik pavadinimas, bet ir treneris bei žaidėjai. Naujuoju strategu paskirtas Pavlo Pikalovas, ekipą palikusius legionierius pakeis kiti.

M. Mačius neslepia, kad naujam sezonui komandai kels ambicingą uždavinį – patekti į stipriausiųjų trejetą.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS